Pristatykite šiandienos kultūros renginius ugdančius tautinę tapatybę. Argumentuotai paaiškinkite, kuo jie jums patrauklūs, kuo ne.


Kulturos renginiai ugdantys tautine tapatybe. Kulturiniai renginiai ugdantys tautine tapatybe. Kultūrinė tapatybė. Šiandienos kultūros renginiai ugdantys tautinę tapatybę. Siandienos kulturos renginiai. Siandienos renginiai. Kas yra kultūrinė tapatybė. Pristatykite šiandienos kultūros renginius, ugdančius tautinę tapatybę.. Siandienos kulturiniai renginiai ugdantys tautine tapatybe. Tautiniai renginiai.

Pristatykite šiandienos kultūros renginius ugdančius tautinę tapatybę. Argumentuotai paaiškinkite, kuo jie jums patrauklūs, kuo – ne. Lietuvių kalbėjimo potemė 2012m.

Laba diena, esu antrosios a klasės mokinė. Viešajam kalbėjimui pasirinkau temą apie kultūros renginius ugdančius tautinę tapatybę. Ši tema mane sudomino, nes šiuo metu ji yra labai aktuali. Nors apie tautiškumo ugdymą žiniasklaidoje kalbama daug, manau, tik nedidelė dalis jaunų žmonių supranta tautinės tapatybės svarbą. Ypač xxi-ojo amžiaus kontekste, kai globalizacija smarkiai veikia visas tautas ir kultūras.

Tautinės tapatybė yra mūsų, tautos, požiūris į save – su kokios tautos istorija ir tradicijomis save tapatiname. Išlaikyti žmonių patriotiškumą ir tautinę tapatybę yra labai svarbu. Jei žmonės nepuoselės savo tautos tradicijų jie nutautės įsilieję į kitas kultūras, o tauta tiesiog išnyks. Valstybės pamatas yra vieninga ir patriotiška tauta.

Šiuolaikiniai žmonės kosmopolitiški ir, deja, vis mažiau dėmesio skiria tradicijoms ir papročiams. Kai aplink tiek naujovių ir galimybių tiesiog pamirštamos senosios tradicijos. Naujoji karta labiau susidomėjusi vakarų kultūra nei mūsiške. Manau, ugdyti vaikų tautinę tapatybę turi pradėti tėvai ir seneliai. Tai, ko išmokstame šeimose, kas įskiepijama nuo mažens, išlieka iki gyvenimo pabaigos.

Tautinei tapatybei ir patriotiškumui labai didelę įtaką daro mokykla, draugai ir visuomeninis gyvenimas. Šiuos dalykus ugdyti galima įvairiais būdais ir vienas iš jų – renginiai. Tokie masiniai susibūrimai ugdo bendruomeniškumą. Lietuvoje organizuojama vis daugiau parodų, koncertų, minėjimų siekiančių atkreipti dėmesį į tautos tradicijas ir istoriją.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (534 žodžiai)
  • Mokykla
  • Andrejaj
  • Pristatykite šiandienos kultūros renginius ugdančius tautinę tapatybę. Argumentuotai paaiškinkite, kuo jie jums patrauklūs, kuo ne.
    10 - 1 balsai (-ų)
Pristatykite šiandienos kultūros renginius ugdančius tautinę tapatybę. Argumentuotai paaiškinkite, kuo jie jums patrauklūs, kuo ne.. (2012 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/pristatykite-siandienos-kulturos-renginius-ugdancius-tautine-tapatybe-argumentuotai-paaiskinkite-kuo-jie-jums-patrauklus-kuo-ne.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 14:31
×