Pristatykite šiandienos kultūros renginius ugdančius tautinį patrioškumą


Pristatykite šiandienos kultūros renginius ugdančius tautinę tapatybę. Siandienos kulturos renginiai. Kulturiniai renginiai ugdantys tautine tapatybe. Kulturos renginiai ugdantys tautine tapatybe. Moketi svetima kalba reiskia pazinti kultura. Pristatykite kulturinius renginius ugdancius. Tarme padeda issaugoti kulturine tapatybe. Kokia biblioteka laikytumete kulturos zidiniu. Lietuvybe ir pilietiškumą ugdantys lituanistikos centrai. Rasinys recenzija apie vykstancius renginius.

Pristatykite kultūros renginius, ugdančius tautinę tapatybę. Argumentuotai paaiškinkite, kuo jie jums patrauklūs, kuo – ne.


Šiandien turime daug mūsų šalyje vykstančių įvairiausių renginių, parodų, stovyklų, koncertų, bet ar jie ugdo mūsų tautinę tapatybę? Ar skatina piliečius labiau mylėti savo tėvynę ir jos neišduoti ? Gaila , tačiau tokių renginių mūsų šalyje yra ne per daugiausiai. Vis daugiau žmonių emigruoja iš lietuvos, bet reikia pasidžiaugti bent tuo, kad dauguma surengtų mūsų šalyje kultūrinių renginių ugdo pilietiškumą ir skatina mylėti savo tėvynę bei jos neišduoti.

Vienas iš kultūros renginių, kurį šiandieną pristatysiu ,yra renginys, į kurį kiekvienais metais susirenkama parodyti savo meilę lietuvai, tai – vasario 16-tai,valstybės atkūrimo dienai ,prisiminti ir ją pagerbti skirtas renginys. Ši diena lietuvai yra labai svarbi, kadangi šią dieną buvo pasirašytas lietuvos nepriklausomybės aktas. Vasario 16- tą dieną visi žmones yra atleidžiami nuo darbų ar mokslų tam, kad pabūtų kartu ir pagerbtų šią dieną. Gaila, tačiau yra žmonių , kuriems toks renginys nėra patrauklus ir jie savo laiką leidžia kitur.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 6 KB
  • 2012 m.
  • Lietuvių
  • 1 puslapis (574 žodžiai)
  • Mokykla
  • Teille
  • Pristatykite šiandienos kultūros renginius ugdančius tautinį patrioškumą
    10 - 1 balsai (-ų)
Pristatykite šiandienos kultūros renginius ugdančius tautinį patrioškumą. (2012 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/pristatykite-siandienos-kulturos-renginius-ugdancius-tautini-patrioskuma.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 18:02
×