Pristatykite vaikystės knygas, dariusias įtaką jūsų pasaulėžiūrai


Pristatykite kelias vaikystės knygas, dariusias įtaką jūsų pasaulėžiūrai.


Žmogaus požiūrį į pasaulį, nuo pat vaikystės, formuoja daug veiksnių: visų pirma šeima, nes ji yra arčiausia vaiko, vėliau atsiranda draugai su savo vertybėmis ir galbūt kitokiu požiūriu, taip pat mokykla, kurioje mokomės, susipažįstame su naujais dalykais, žmonėmis. Tačiau labai svarbios mūsų gyvenime yra knygos, nes jose parašyti dalykai ne tik sudomina, bet priverčia susimąstyti, kartais kitaip pažvelgti į įvairias gyvenimo situacijas ar pasaulį. Knygose yra ne tik pasakojimas, veikėjai, bet rašytojai jose pateikia ir svarbiausias vertybes, sukuria įvairias situacijas, iš kurių galime pasimokyti, kurios skaitytojui sukelia emocijas, priverčia mąstyti ir jos, nors ne tiesiogiai, bet veikia žmogaus mąstymą nuo pat vaikystės, nes pirmą kartą į rankas paimame knygą būdami maži. Bėgant laikui vieni tai daro dažniau, kiti rečiau. Galiu prisipažinti, kad knygas skaitau retai, netgi labai retai, esu iš tų, kurie bėgant laikui knygą į savo rankas paima vis rečiau, tačiau noriu pristatyti tris knygas, kurias skaičiau vaikystėje ir kurios iki šiandien yra įstrigusias mano atmintyje, privertė mane susimąstyti, sukėlė įvairias emocijas, paskatino apgalvoti kai kuriuos dalykus ir pasimokyti.

Ši knyga paskatino į pasaulį pažiūrėti kitomis akimis, apgalvoti, kas jame tikra, o kas ne. Knygoje aprašomi nuotykiai ne kartą pralinksmino, tačiau ir privertė pagalvoti, kas joje tikra? Ji paskatino pasidomėti, ar iš tikrųjų buvo toks Miunhauzenas, ar tikrai vyko tokie karai, kokie minimi knygoje.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1324 žodžiai)
  • Mokykla
  • Nedas
  • Pristatykite vaikystės knygas, dariusias įtaką jūsų pasaulėžiūrai
    10 - 3 balsai (-ų)
Pristatykite vaikystės knygas, dariusias įtaką jūsų pasaulėžiūrai. (2016 m. Kovo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/pristatykite-vaikystes-knygas-dariusias-itaka-jusu-pasauleziurai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 09:57
×