Pristatymas apie autorių teises ir programinę įrangą


Pristatymas apie autorių teises ir programinę įrangą. Apie ką mes šiandien kalbėsime. Kas yra autorius? Autorių teisių apsaugos ženklas. Kompiuterio programinė įranga. Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos. įstatymas. Licencija. Freeware. Shareware. Open source software. Verslo programos. Pasenusi programinė įranga. Public domain programinė įranga. Demo programinė įranga. Programinė įranga. Taikomoji programinė įranga. Sisteminė programinė įranga.

Šiandien kalbėsime, apie autorių teises ir programinę įrangą. 1.Kas yra autorius? 2.Autorių teisių apsaugos ženklas. 3.Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos įstatymas. 4.Kompiuterio programinė įranga. 5. Kas yra licencija? 6. Kas yra Freeware? 7.Kas yra Shareware? 8.Kas yra Open source software? 9.Kas yra verslo programos? 10.Kas yra pasenusi programinė įranga? 11.Kas yra public domain programinė įranga? 12.Kas yra Demo programinė įranga? 13-16. Kompiuterio programos.

Autorius [lot. auctor], mokslo, meno ar publicistikos veikalo kūrėjas, projekto sudarytojas, išradėjas.

  • MS PowerPoint 714 KB
  • 2016 m.
  • 18 puslapių (658 žodžiai)
  • Kamilė
  • Pristatymas apie autorių teises ir programinę įrangą
    10 - 3 balsai (-ų)
Pristatymas apie autorių teises ir programinę įrangą. (2014 m. Lapkričio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/pristatymas-apie-autoriu-teises-ir-programine-iranga.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 07:42
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo