Pristatymas apie Šiaurės ir Pietų Korėją


Šiaurės ir pietų korėjos. Nuo ko viskas prasidėjo?? Kada oficialiai jos atsiskyrė?? 대한민국. Pietų Korėjos geografinė padėtis. Pietų Korėjos politika. Populiarioji Pietų Korėjos kultūra. 조선민주주의인민공화국. Šiaurės Korėjos. geografinė padėtis. Šiaurės Korėjos politika. Šiaurės Korėjos kultūra. Arirang. O panašumų tarp šių šalių yra?? Kalba. Tradicijos. Keistenybės čia irgi yra bendros. 생산 Diana Bezujevskytė.


Kodėl gi tai nėra viena valstybė?! kuo gi jos skiriasi?! ar yra panašumų?!

K-pop grupės įdomios tuo, kad dažnai jas sudaro daugiau nei 5 žmonės ir jie visi ne tik dainuoja, bet ir yra puikiai atrepetavę šokius.

Taip, Pietų ir Šiaurės Korėjose kalba vienodai! Bėda tame, kad vadinama ji skirtingai – Šiaurėje ši kalba yra čiosono (조선어), o Pietuose - hanguko (한국어).

Įeinant ir išeinant iš autobuso vairuotojas pasisveikina ir su juo visi sveikinasi. Korėjoje kai žmonės susitinka pirmas klausimas koks tavo vardas, antras kiek tau metų. Anion (Sveikas) sakoma tik jaunesniam arba paaugliai vienas kitam. Jei sveikiniesi su vyresniuoju sakai Anionhasejo. Korėjiečiai yra labai jausmingi. Skirtingai nei Japonai atvirai reiškia savo jausmus, tačiau visi rėkavimai čia baigiasi taikiai.

  • MS PowerPoint 2716 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (758 žodžiai)
  • Diana
  • Pristatymas apie Šiaurės ir Pietų Korėją
    10 - 9 balsai (-ų)
Pristatymas apie Šiaurės ir Pietų Korėją. (2016 m. Vasario 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/pristatymas-apie-siaures-ir-pietu-koreja.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 12 d. 12:15
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo