Privačios teisėtvarkos tesinio reguliavimo bei reglamentavimo problemos


Įvadas. Privačios teisėtvarkos tesinio reguliavimo bei. Reglamentavimo problemos. Ar reikalingas privačių detektyvų sektorius? Privatūs detektyvai. Kas tai? Privačių detektyvų veiklos teigiami aspektai. Privačių detektyvų veiklos sektoriaus lietuvoje. Plėtros perspektyvos. Ribos ir grėsmės. Išvados.

Taigi, kam turėtų būti priskirta privačių detektyvų veiklos kontrolė Lietuvoje? Kokie įstatymai turėtų būti priimti, siekiant teisiškai reglamentuoti privačių detektyvų veiklą? Šie klausimai taip ir lieka neatsakyti. Privačių detektyvų veikla neretai yra kaltinama tuo, kad jų darbas riboja žmonių konstitucinę teisę ir privatumą. Tačiau, kas geriau, ar kad iš vis nėra tokio įstatymo, kuris reglamentuotų privačių detektyvų veiklą, ar kad visgi aiškiai būtų apibrėžta jų veikla, nustatytos veiklos kryptys?

Taigi, manau, kad vis tik reikalingi teisiniai aspektai, kurie apimtų tiek viešųjų, tiek privačiųjų saugos struktūrų administravimą ir tokių paslaugų įgyvendinimo kontrolę.

Valstybė turi siekti, kad savo kasdienybėje visi gyventume ramiai ir saugiai. Kiekvienas visuomenės narys turi teisę į privatumą ir privataus gyvenimo apsaugą, o taip pat į platesnį asmens duomenų apsaugos diapazoną, atsižvelgiant į pagrindines teises ir pareigas.

  • Teisė Referatas
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2013 m.
  • 7 puslapiai (1876 žodžiai)
  • Deividas
  • Privačios teisėtvarkos tesinio reguliavimo bei reglamentavimo problemos
    10 - 2 balsai (-ų)
Privačios teisėtvarkos tesinio reguliavimo bei reglamentavimo problemos. (2013 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/privacios-teisetvarkos-tesinio-reguliavimo-bei-reglamentavimo-problemos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 17:01
×