Privati turizmo agentūra


Įvadas. Įmonės steigimas. Projekto biudžetas. Veiklos pradžia. Išvados. Literatūra.


Skuodas – tai nedidelis miestelis šiaurės vakarų Lietuvoje, turintis apie 7000 gyventojų. Remiantis įmonių katalogu, matome, jog šiame mieste yra tik viena turizmo agentūra. Šiandien, itin sunkiomis ekonominėmis sąlygomis daugeliui piliečių poilsis ir pramogos nėra pirmaeiliai dalykai. Tačiau stebint pastarųjų metų įvykius, jau galimai tvirtinama ekonomikos atsigavimo tendencija. Daugumai žmonių, po sunkmečio, itin svarbu atsigauti, pailsėti, patirti naujų įspūdžių – būtent tokias paslaugas siūlo mūsų turizmo agentūra, įsteigta, siekiant pasiūlyti ne tik populiariausias, tačiau ir išskirtines, kokybės ir kainos santykį atitinkančias keliones. Taigi, mūsų darbo objektas – turizmo agentūra.

Darbo tikslas – parengti privačios įmonės steigimo projektą. Privačios turizmo agentūros pavadinimas – „GoldenSun“.

Nustatyti kokie Lietuvos Respublikos teisės aktai reglamentuoja individualių įmonių veiklą;

Aprašyti įmonės steigimo procedūras, kainas bei laiką;

Turizmo įmonės misija – pasiūlyti optimaliausias kelionės sąlygas, aptarnauti greitai, kokybiškai bei patikimai.

Turizmo įmonės tikslas -  parinkti ir pasiulyti klientui geriausią poilsį, kuris atitiktų jo norus bei galimybes.

Lėktuvų, autobusų, keltų bilietų rezervavimas ir pardavimas;

Pasirinkta verslo idėjos teisinė forma – individualioji įmonė. Steigiant individualią įmonę mums nereikėjo jokio pradinio kapitalo, tuo tarpu norint steigti akcinę bendrovę butų buvęs reikalingas 3000 eurų vertės pradinis kapitalas. Būtent todėl pasirinkome šią teisinę formą - individualioji įmonė (toliau – IĮ). Ją buvo paprasta ir nebrangu įregistruoti, jos valdymas nesudėtingas. Individuali įmonė – tai neribotos civilinės atsakomybės privatus juridinis asmuo. Jos steigimą, teisinį statusą, veiklą, likvidavimą ir reorganizavimą Lietuvoje reglamentuoja LR individualių įmonių įstatymas ir LR civilinis kodeksas. Įmonės buhalterinę apskaitą, jos organizavimą ir tvarkymą reglamentuoja LR Buhalterinės apskaitos įstatymas.

  • Turizmas Projektas
  • Microsoft Word 21 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1565 žodžiai)
  • Universitetas
  • Bela
  • Privati turizmo agentūra
    10 - 10 balsai (-ų)
Privati turizmo agentūra. (2016 m. Kovo 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/privati-turizmo-agentura.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 02:23
×