Privatus vaikų darželis


Įvadas. Projekto kilmė ir aplinka. Bendras investavimo tikslas. Investavimo aplinka. Esama situacija. Įmonės strateginiai tikslai, misija, vizija. Rinka ir marketingo kompleksas. Apibendrintas rinkodaros tyrimo rezultatas. Įvertinami paklausos ir pasiūlos duomenys. Rinkodaros strategija (koncepcija). Galimos rinkodaros išlaidos. Darbuotojai ir valdymas. Įmonės organizacinė struktūra. Įmonės darbuotojai. Paslaugos ir galimos alternatyvos. Paslaugos. Žaliavos ir jų tiekimas. Galimos veiklos vykdymo alternatyvos ir jų pliusų bei minusų įvertinimas. Finansinės perspektyvos. Išvados ir pasiūlymai.

Šio darželio tikslinė rinka mažamečiai ir jų tėveliai siekiantys užtikrinti mažamečių lavinimasi, bendravimo įgūdžių ugdymą bei ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo kokybę.

UAB “Trupinėlis” įsikūręs patogioje Bajorų gyvenvietės vietoje. Šioje gyvenvietėje gyvena daug jaunų šeimų auginančių mažamečius vaikus. Tai pakankamai naujas rajonas, kuriame gyvena pasiturintys ar bent jau vidutines pajamas gaunantys piliečiai. Todėl šis privatus vaikų darželis yra kaip tik tai ko jiems reikia, dėl savo teikiamų privalumų – yra galimybė ne tik gauti aukščiausią ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo kokybę, tačiau ir įgyti užsienio kalbų tokių kaip anglų,rusų,vokiečių ir prancūzų. Bei dėl savo patogios geografines padėties.

Darbo uždaviniai

1.Apibūdinti projektą ir pagrindinę idėją;

2.Įvertinti esamą situaciją;

3.Išnagrinėti rinkodaros koncepciją;

4.Identifikuoti darbuotojus ir įmonės valdymo struktūrą;

5.Aprašyti galimas alternatyvas;

6.Apskaičiuoti veiklos efektyvumo rodiklius;

7.Pateikti rekomendacijas ir galimus siūlymus.

  • Microsoft Word 94 KB
  • 2014 m.
  • 17 puslapių (3223 žodžiai)
  • Universitetas
  • Arnas
  • Privatus vaikų darželis
    10 - 4 balsai (-ų)
Privatus vaikų darželis. (2014 m. Birželio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/privatus-vaiku-darzelis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 04:12
×