Problematiškas vaikas situacijos analizė


Pedagogikos skaidrės. Situacijos analizė. Kaip ir kas sprendė Juliaus situaciją. Mūsų grupės nuomonė, kas dirbant su Juliumi buvo veiksminga, o kas ne. Veiksmingi metodai. Socialinės pedagogės bendravimas su Juliumi. Neveiksmingi metodai. Rekomendacijos ką Juliaus situacijoje reikėtų daryti kitaip. Keisti visų proceso dalyvių požiūrį ir susidariusias nuostatas.


Juliaus mama susilaukė 17-os, besimokydama toje pačioje mokykloje, kurioje dabar mokosi jos vaikai. Mama taip pat buvo labai problematiška nepažangi, konfliktiška su mokytojais ir bendraamžiais. Vaikų motina mokyklos bendruomenės ir kitų tėvų atžvilgiu nusiteikusi priešiškai, visada gina Julių jam girdint, peikia mokytojus, administraciją ir mano, kad pilna kitų vaikų daug blogesnių už Julių, taigi tai ką krečia Julius – nieko bloga. Tačiau abu jos vaikai turi PPT išvadose parašytą emocijų ir elgesio sutrikimą.

Julius su broliu buvo svarstyti Psichologinės – pedagoginės tarnybos, kuri savo išvadose yra abiem vaikams nustačiusi emocijų ir elgesio sutrikimą. Kadangi Juliui labai prastai sekasi mokslai, jam buvo taikyta modifikuota mokymosi programa. Dėl netinkamo elgesio Julius daug kartų yra kalbėjęs su socialine pedagoge, mokyklos mokytojais - administracija, socialiniais partneriais, psichologu (kurio paslaugų mama atsisakė), policijos pareigūnais.

Julius – problematiškas vaikas, turintis emocijų ir elgesio sutrikimą. Sprendžiant Juliaus elgesio problemas, jam buvo suteikiama profesionali pagalba, tačiau vieni metodai buvo veiksmingi, o kiti priešingai, net pagilindavo esamas problemas.

Socialinės pedagogės kabinete Julius elgiasi ir kalba ramiai, noriai. Nėra nei vieno blogo žodžio pasakęs. Socialinės pedagogės nuomone, Julius pas ją gerai elgiasi, nes su juo ji dirba individualiai.

Socialinės pedagogės pokalbis su mokyklos administracija ir mokytojais pristatant Juliaus problemų analizę. Paaiškinant vaiko stiprybes ir silpnybes; Socialinės pedagogės pokalbis su Juliaus mama ir Juliumi.

 • Pedagogika Skaidrės
 • 2015 m.
 • Lietuvių
 • Aurelija
 • 16 puslapių (838 žodžiai)
 • Universitetas
 • Pedagogikos skaidrės
 • MS PowerPoint 619 KB
 • Problematiškas vaikas situacijos analizė
  10 - 2 balsai (-ų)
Problematiškas vaikas situacijos analizė. (2015 m. Gruodžio 14 d.). http://www.mokslobaze.lt/problematiskas-vaikas-situacijos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 04:10