Problemos formulavimas įmonėje UAB „Rūta“


Įvadas. Sprendimo samprata ir pritaikymas. Problemos formulavimas įmonėje Uab „Rūta“. Problemos sprendimai. Išvados.

Gaminį tiesiogiai kuria cecho darbuotojai, todėl jie yra atsakingi ne tik už gaminį, bet ir už sukurtą gaminio kokybę. Visą technologinį procesą prižiūri gamybos direktorius, todėl jo pečius slegia didžiausia atsakomybė dėl gaminio kokybės. Nepaisant to, kad įmonė turi ISO standartus, tačiau vis dar pasitaiko nemažai gamybinio broko. Tai būtų pagrindinė šios įmonės problema.

Bėgant metams įranga sensta, daugumos aparatų našumas, darbingumas mažėja, tačiau ne visada lengva rasti jam analogą. Įrangos netinkamumas didina gamybos broką, sugedus aparatui nevyksta darbai. To pasekoje, darbuotojai, kurie gauna atlyginimą už pagamintą produkciją, sugedus įrangai negali uždirbti didesnio atlyginimo. Taip pat sustoja tolimesni darbai ceche.

Gvildenant klausimą, kodėl susidaro tiek daug broko, klausimas kyla ar darbuotojai nepavargsta, nes darbas reikalauja nemažai fizinės jėgos stovint prie valcavimo mašinų minimaliai po 4-5 valandas.

Todėl siūlyčiau atlikti tikslesnę atranką, atrankos metu atsižvelgti į jaunesnius ir energingesnius žmones, turinčius daugiau ištvermės ir jėgos.

Kadangi darbas reikalauja nemažai fizinio darbo, darbuotojai pavargsta. Nuo didelio fizinio darbo ir mažo poilsio, mažėja darbuotojų darbo našumas. Darbas sulėtėja, padaroma mažiau produkcijos, didėja brokas, todėl reiktų padaryti daugiau mažesnių pertraukėlių ar vieną didesnę, kurios metu darbuotojai galėtų pailsėti, užkąsti ar parūkyti.

  • Microsoft Word 153 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1064 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aistė
  • Problemos formulavimas įmonėje UAB „Rūta“
    10 - 8 balsai (-ų)
Problemos formulavimas įmonėje UAB „Rūta“. (2015 m. Spalio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/problemos-formulavimas-imoneje-uab-ruta.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 19:15
×