Problemų diagnostika organizacijoje


Vadybos referatas.

Įvadas. Organizacinės diagnostikos sąvoka. Organizacinės diagnostikos pravedimo etapai. Išvados. Literatūra. Priedas.


Kokios yra pagrindinės organizacijos efektyvumo sumažėjimo ir produkto kokybės sumažėjimo priežastys, kas turi būti padaryta, kad jos būtų išspręstos?

Atsakymų paieška yra paprasta ir nesudėtinga, nes yra pageidautina pažvelgti į situaciją iš šalies, nedalyvaujantiems verslo kovose ir korporatyviniuose mūšiuose žmonių akimis. Būtų gerai jei kas nors išanalizuos galimas problemas ir pasiūlys galimus sprendimus, remiantis praktine patirtimi, sprendęs panašias problemas. Kad atlikti tokius darbus personalas ne visada turi laiko ir patirties. Sunku skirti pakankamai išteklių, kad nukreipti personalo dėmesį nuo rutinos, skirti laiko analizei ir rasti priežastį. Bet kartais yra gyvybiškai svarbu rasti atsakymus į klausimus, ir tada bendrovė pasiryžta padaryti savo verslo problemų diagnoztikasavarankiškai, pasamdę specialistus ar kartu.

Darbo tikslas: išanalizuoti problemų diagnostiką organizacijoje.

Darbo uždaviniai:

Apibūdinti organizacinę diagnostiką.

Apibūdinti organizacinės diagnostikos eigą.

santykiai ir sąveikos tarp jos darbuotojų bei padalinių surinkimas ir analizavimas, bei pirminės problėmos priežasties nustatymas.

Taigi, diagnostika reikalauja išsamaus organizacijos tyrimo, kurio tikslas yra: nustatyti ir įvertinti problemas, kurios trukdo organizacijos vystymuisi. Dažniausios problemos yra: neatitikima valdymo struktūra, "horizontaliosios" komunikacijos problemos, viešosios komunikacijos konfliktai, įvairios kliūtys, kurios trugdo įgyvendinti tikslus, tarpasmeniniai konfliktai, nesusipratimai tiksluose, ryšiuose, normatyvuose (1. 78).

Pagrindinis organizacinės diagnostikos tikslas yra padėti vadovams ir / ar organizacijos savininkams suprasti:

Dabartines problemas organizacijoje ir jų priežastis;

Taip pat patarti, kaip galima būtų pakeisti situaciją.

Yra kelios pagrindinės priežastys, kodėl bendrovė iš pradžių galvoja apie diagnostikos atlikimą (kartais net nepažymi diagnostiką kaip prioritetinį dalyką), o vėliau pasiryžta ją padaryti:

Būtina apibrėžti arba pakeisti organizacijos strategiją. Šiuo atveju, išskyrus išorinės aplinkos analizę (rinkos, vartotojų, konkurentų), reikia ​​išanalizuoti stipriąsias ir silpnąsias organizacijos puses. Tokia analizė yra būtina norint suprasti ar bendrovė sėkmingai galės įgyvendinti naują strategiją ir pakyčius, kurie planuojami šiam tikslui;

 • Vadyba Referatai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Karen
 • 11 puslapių (1677 žodžiai)
 • Kolegija
 • Vadybos referatai
 • Microsoft Word 42 KB
 • Problemų diagnostika organizacijoje
  10 - 6 balsai (-ų)
Problemų diagnostika organizacijoje. (2016 m. Sausio 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/problemu-diagnostika-organizacijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 05:52