Procesoriai verslui ir IT


Procesoriai verslui ir IT. Darbo tikslas palyginti įvairius Intel procesorių modelius ir išrinkti tinkamiausius savo kategorijoje. Kompiuterių klasei (Procesoriai verslui ir IT) pateikite motyvuotas išsamias išvadas dėl procesoriaus parinkimo. SVK. Kokias tendencijas pastebite procesorių raidoje galios sunaudojimo požiūriu ir kas turi tam įtakos? Ką duoda procesorių branduolių skaičiaus didinimas? Koks ryšys tarp procesoriaus ir FSB dažnio? Išvados.

Pigūs – puikiai tinka smulkiam verslui plėtoti procesoriai Intel Core i3 ar net Celeron E1600. Šie procesoriai puikiai susidoros su biuro programomis bei interneto naršyklėmis.

Vidutiniai – šiai kategorijai puikiai tinka Core i5 procesorius, kuris jau turi Turbo Boost technologiją, kuri leidžia neprarandant spartos ir neeikvojant baterijos dirbti mobiliai. Puikiai tinka mobiliam verslui, kur nuolat keičiat darbo vietą.

Brangūs – šiai kategorijai prilygsta Core i7 procesoriai, kurie pasižymi itin didele sparta ir gali nesunkiai apdoroti įvairius darbu su video medžiaga ar net 3D vaizdu. Tai ypač svarbu architektams, reklamų gamintojams ir pan. Taip turi galimybę taupyti elektrą, kai procesoriaus našumas nėra naudojamas.

Kuo toliau, tuo labiau atkreipiamas dėmėsys į procesoriaus sunaudojamą elektra.

Kuo daugiau branduolių tuo daugiau procesorius procesų gali vykdyti vienu metu, nes vienas branduolys vykdo tik viena procesą vienu metu.

Kiekvienas Intel procesorius skirtas atskiram vartotojų segmentui. Galima rasti nuo paprasčiausio skirto paprastiem darbams iki gero kuris skirtas sudetingiems procesams vykdyti.

  • Informatika Laboratorinis darbas
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2014 m.
  • 7 puslapiai (813 žodžiai)
  • Giedre
  • Procesoriai verslui ir IT
    10 - 3 balsai (-ų)
Procesoriai verslui ir IT. (2014 m. Spalio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/procesoriai-verslui-ir-it.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 04:38
×