Procesų tobulinimas Žmogiškųjų išteklių vadyboje


Patys svarbiausi temos klausimai. Procesų tobulinimas Žmogiškųjų išteklių vadyboje. Įvadas. Subalansuotų rodiklių sistema. Pagrindiniai subalansuotų rodiklių sistemos principai. Subalansuotų rodiklių sistemos taikymo viešąjame sektoriuje ypatumai. Procesų tobulinimas.

Tarp Ch. Hood išvardintų septynių naujosios viešosios vadybos doktrinų veiklos matavimas ir konkrečių matavimo rodiklių nustatymas užima vieną pagrindinių vietų. Europos viešojo administravimo grupė (EGPA ), viena iš labiausiai autoritetingų institucijų, vienijančių viešojo administravimo tyrėjus savo viešojo sektoriaus kokybės ir produktyvumo 2007-2010 m. studijų tema paskelbė „Veiklos matavimas ir palyginimas viešojo sektoriaus institucijose“ . Amerikos viešojo administravimo asociacija (ASPA ) savo rezoliucijoje labai aktyviai ragina visų lygių viešojo sektoriaus institucijas reguliariai matuoti savo veiklos efektyvumą, nusistatyti veiklos rodiklius ir sekti pažangą nustatytų rodiklių atžvilgiu Taigi jau kelis dešimtmečius nesiginčijama dėl veiklos matavimo svarbos ir įtakos veiklos efektyvumui ne tik privačiame, bet ir viešąjame sektoriuje.

  • Vadyba Konspektas
  • Microsoft Word 33 KB
  • 2014 m.
  • 18 puslapių (2944 žodžiai)
  • Monika
  • Procesų tobulinimas Žmogiškųjų išteklių vadyboje
    10 - 4 balsai (-ų)
Procesų tobulinimas Žmogiškųjų išteklių vadyboje. (2014 m. Lapkričio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/procesu-tobulinimas-zmogiskuju-istekliu-vadyboje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 21:47
×