Produkto analizė sūris Džiugas


Uzašaldyto surio analize. Dziugas suris ekonomiko. Suris džiugas.

Įvadas. Pasirinktos prekės nagrinėjimas. Prekės gamintojas. Produkto pristatymas. Tikslinė rinka. Sąvokos ir jų apibūdinimai. Prekių asortimentas. Prekių grupė (linija). Prekių asortimento gylis. Prekių asortimento plotis. Produkto gyvavimo ciklo stadijos. Kainų nustatymą įtakojantys veiksniai. Parduotuvės, kuriose prekiaujama pasirinktu produktu. Parduotuvės, kur prekiaujama nagrinėjama preke, asortimentas. Prekių linijos parduotuvės asortimente. Asortimento plotis. Potencialūs konkurentai. Konkurentų produktų kainos ir palyginimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Mūsų rinkodaros grupės darbo užduotis yra ištirti pasirinktą prekę. Mūsų pasirinkta prekė yra – sūris „Džiugas“. Šios prekės analizė mums yra aktuali tuo, kad mes šią prekę vartojame pačios. Darbas mums yra aktualus ir naujas tuo, kad niekada dar neteko analizuoti prekės. Idomu ir naudinga, kad galime sužinoti daugiau apie šią prekę. Šis darbas padės mums įsisavinti rinkodaroje vartojamas sąvokas bei padės susižainti su prekės analizės metodika.

Darbo tikslas – sūrio „Džiugas“ analizė.

Darbo uždaviniai:

1.Atlikti pasirinkto produkto analizę;

2.Įvertinti produktų kainas;

3.Įsigilinti į kainų nustatymą įtakojančius veiksnius;

4.Nustatyti kokie produktai arba gamintojai yra potencialūs konkurentai.

Tyrimo metodika – daugiausiai medžiagos ieškojome internete, taip pat apsilankėme keliose parduotuvėse, kuriose prekiaujama mūsų pasirinkta tiriama preke.

Darbo struktūra – darbą darėme bendrai, įdėjome vienodai pastangų. Ėjome į parduotuves, lyginome sūrio kainas, o po to jas palyginome darbe. Naudojomės knygose pateikta informacija, kad galėtume apibūdinti pateiktas sąvokas.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 213 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (2136 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aurelija
  • Produkto analizė sūris Džiugas
    10 - 3 balsai (-ų)
Produkto analizė sūris Džiugas. (2013 m. Lapkričio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/produkto-analize-suris-dziugas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 05:54
×