Produkto analizė


Imones potencialo aprasymas. Įmonė verslo šakos kontekste. Išteklių analizė ir valdymas. Kaciu maisto gaminimas ,,mars lietuva'. Verslo sakos analizes darbo pavyzdys. Įvadas kodėl "mars lietuva". Mars lietuva kaciu maisto gaminimo struktura. Imones analize produktas. Kitekat maisto analize. Darbo pasidalijimo pavyzdžiai lietuvoje.

Analizuojamas kačių maistas kitekat, kuris gaminamas įmonėje Mars Lietuva. Įvadas. Įmonės ir jos veiklos aprašymas įmonės pristatymas. Įmonės verslo šakos kontekste. Įmonės struktūra ir pareigybių aprašymas. Įmonės paslaugos ir technologijos gaminama produkcija. Darbo pasidalijimas, koordinavimas. Žmogiškųjų išteklių analizė ir valdymas išteklių aprašymas. Išteklių valdymo ypatumai. Įmonės potencialo aprašymas. Išvados. Literatūros sąrašas

Šio darbo tikslas - Susipažinti su UAB ,,Mars’’ Lietuva organizacija bei jos produkto „KiteKat“ kačių maisto darymo procesu.

Mars, Incorporated“ korporacijai priklauso visame pasaulyje puikiai žinomi prekių ženklai. Šeimos valdomos bendrovės metiniai pardavimai siekia 30 mlrd. JAV dolerių. Sėkmės paslaptis – nuolatinis kūrybingumas ir stipri nuojauta, kokių gaminių reikia – leido „Mars, Incorporated“ pamažu augti ir po šimtmečio tapti pažangia pasauline bendrove.

„Mars, Incorporated“ žengė į Lietuvą 1993 metais. Klaipėdoje atidarė pardavimo padalinį ir pradėjo maisto gyvūnams augintiniams gamybą. Įmonė tuo metu vadinosi „Masterfoods“. Po šešerių metų, didėjant produkcijos gyvūnams augintiniams poreikiui Europoje, buvo pastatyta nauja gamykla Gargžduose, kur persikėlė ir pagrindinis bendrovės biuras. Pardavimo ir rinkodaros padalinys įkurtas Vilniuje.

Atlikdamas šį darbą, pastebėjau, kad organizacijos veikla daugeliu atvejų yra paremta vadybos teorija. Darbas yra maksimaliai specializuojamas siekiant geriausio rezultato. Darbuotojų skatinimas yra svarbus faktorius siekiant našiausio darbo. Darbuotojai nuolatos yra skatinami gerinti savo darbo našumą įvairiausiais būdais. Vienas iš įdomesnių, pastebėtų nagrinėjant UAB „Mars“ Lietuva, tai premija už nerūkymą. Ganėtinai keista, jog mano nagrinėjamoje įmonėje, kontrolės periodiškumas nepriklauso nuo užimamų pareigų, kaip daugelyje kitų įmonių. Darbo planavimas nustatomas trumpam laikui, o daugelyje kitų įmonių, darbas planuojamas mėnesiui, metams.

  • Microsoft Word 87 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (1567 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tautvydas
  • Produkto analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Produkto analizė. (2012 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/produkto-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 03:08
×