Produkto arba paslaugos pardavimas


Trumpai pristatykite save ir savo kolegas. Aprašykite svarbiausias įmonės teikiamas paslaugas ir produktus. Pavyzdžiui: įmonė „trey research“ siūlo visus strateginio prekybos planavimo sprendimus nuo bendros verslo informacijos ataskaitų iki tikslinės rinkos analizės. Išdėstykite vartotojo poreikius ir reikalavimus, kaip juos suprantate. Išvardykite įmonės siūlomus produktus ir paslaugas, padėsiančias vartotojui pasiekti savo tikslų. Pavyzdys. Naudodama įvairius tyrimo metodus įmonė „trey research“ gali jums padėti šiose srityse. Nurodykite vartotojui finansinę naudą. Palyginkite savo produkto arba paslaugos kainas su vieno arba kelių konkurentų kainomis. Apibendrinkite esminius jūsų reklamuojamo produkto arba paslaugos privalumus.

Išdėstykite vartotojo poreikius ir reikalavimus, kaip juos suprantate. Pavyzdžiui: įmonė „Contoso“ nagrinėja ir kuria keletą produktų, kuriuos planuojama pradėti platinti rinkoje 2006 fiskaliniais metais. Dabar yra metas: nustatyti šių produktų tikslinę rinką; išsiaiškinti, kaip geriausia reklamuoti ir pateikti prekių ženklą; rasti konkurentus ir sužinoti, kaip jiems sekėsi. Taip pat atkreipkite dėmesį į pavėluotus atsakymus į jūsų klausimus apie pasikeitimus rinkoje.

  • Informatika Namų darbas
  • MS PowerPoint 67 KB
  • 2011 m.
  • 9 puslapiai (304 žodžiai)
  • Laura
  • Produkto arba paslaugos pardavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Produkto arba paslaugos pardavimas. (2011 m. Lapkričio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/produkto-arba-paslaugos-pardavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 06:15
×