Produkto realizavimas: pirkimas ir identifikavimas


Tiekimo kokybės užtikrinimas. Tiekėjų vertinimo kriterijai. Pirkimo procesas. Daliniai pirkimo proceso etapai. Pirkimas Įstatymai, reglamentuojantys darbą su pavojingomis medžiagomis. Pavojingų medžiagų inventorizacija. Pagrindiniai pirkimo proceso terminai. Gamyba ir paslaugų teikimas. LST EN ISO. Veiklos valdymas lst en iso. Tikrinimas ir koregavimas LST EN ISO. Specifinių procesų tinkamumo patvirtinimas. Valdomų procesų charakteristikos. Valdomų procesų privalumai. Pavyzdinė kokybės valdymo schema. Pagrindiniai produktų realizacijos terminai. Identifikavimas ir atsekamumas. Identifikavimo priežastys. Identifikavimo/atsekamumo metodai. Pavojingų medžiagų žymėjimas. (pavyzdžiai). Vartotojo turtas lst en iso. Kas yra vartotojo turtas? Pagrindiniai darbo su vartotojo turtu terminai.


Standartų reikalavimai Pirkimo procesas Pavojingos medžiagos Gamyba Specifinių procesų tinkamumo patvirtinimas Pagrindiniai produkto realizavimo/paslaugų teikimo terminai Identifikavimas Kliento nuosavybė.

Pirkimo informacija Pirkimo informacija turi aprašyti perkamą produktą, įskaitant, kai reikia: a) reikalavimus, pagal kuriuos patvirtinami produktas, procedūros, procesai ir įrenginiai; b) reikalavimus darbuotojų kvalifikacijai; c) kokybės vadybos sistemos reikalavimus. Prieš pateikdama tiekėjui pirkimo reikalavimus, organizacija turi užtikrinti jų adekvatumą.

Tiekėjų, subtiekėjų, subrangovų įvertinimas, atranka ir patvirtinimas Pirkimo užduočių ir procedūrų paaiškinimas ir atitinkamų dokumentų paruošimas (specifikacijos/patikrinimo dokumentai/metodai/apimtis) Pirkimo dokumentų patikrinimas/išleidimas Patikrinimas ir priėmimas pristatymo metu Nusiskundimų registravimas, medžiagų likučių tvarkymas Kokybės vadybos priežiūra tiekėjo įmonėje.

Pirkimo poreikiai nustatomi atsižvelgiant į įmonės strategiją, vartotojo reikalavimus ir atsargų inventorizavimo duomenis Tiekėjų atranka pagal nustatytus kriterijus (sąrašas) Produktų ir paslaugų pirkimas pagal nustatytus kriterijus Gaunamų prekių patikrinimas pagal nustatytus kriterijus Nusiskundimai dėl nekokybiškų gaminių tiekėjui Veiksmai, susiję su produkto saugojimu, sandėliavimu, transportavimu kaip to reikalauja įstatymai Produkto monitoringas gamybos ir naudojimo metu Tiekėjų sąrašo peržiūrėjimas.

Gamybos ir paslaugų teikimo valdymas Organizacija turi valdomomis sąlygomis planuoti ir vykdyti gamybą ir paslaugų teikimą. Valdomos sąlygos, kai tinka, turi apimti: a) galimybę gauti informaciją apie produkto charakteristikas; b) galimybę naudotis darbo instrukcijomis, kai būtina; c) tinkamų įrengimų naudojimą; d) galimybę turėti ir naudoti monitoringo ir matavimo prietaisus; e) monitoringo ir matavimo įgyvendinimą; f) Tęsties leidimo, pristatymo ir veiksmų po pristatymo įgyvendinimą.

  • MS PowerPoint 53 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 29 puslapiai (1478 žodžiai)
  • Kolegija
  • Šarūnas
  • Produkto realizavimas: pirkimas ir identifikavimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Produkto realizavimas: pirkimas ir identifikavimas. (2018 m. Vasario 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/produkto-realizavimas-pirkimas-ir-identifikavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 15 d. 10:45
×