Produkto rinkos analizė: Tušinukas


Produktas, kurį reikia išanalizuoti. Rinka, kurioje yra produktas. Kokiam segmentui skirtas produktas? Detali produkto analizė per 4P prizmę. Produkto reklama - jos analizė. Kainos (savikainos) analizė, tiekėjai/gamintojai. Konkurencinės aplinkos analizė. Projekcija į ateitį. Šaltiniai.


Konkurencinės aplinkos analizė - kas/kokie yra konkurentai (4 etapų analizė, bent dviejų konkurentų, nebūtinai vienoje šalyje);

Jūsų projekcija į ateitį - ar reikalingas bus šis produktas po 5 metų? Po 10 metų? Kodėl? Kaip jis, Jūsų manymu, keisis?

Tušinukai konkuruoja su kitokiomis rašymo priemonėmis, tokiomis kaip parkeriai, pieštukai, markeriai ir kt.

Daug įvairių gamintojų stengiasi reklamuoti tušinukus. Ypač „Cello“ gamintojai stengiasi reklamuoti savo tušinukus bandydami parodyti įvarias naujoves t.y. (minkštesnė laikymo zona ir kiti panašūs dalykai).

Kai produktas priklauso pardavėjo rinkai, stengiamasi užimti kuo didesnę rinkos dalį, mažininant gamybos kaštus ir kainą.

Šiuo produktu naudojasi žmonės nuo 7 iki 100 metų. Tušinukas yra praktiškas, neužimantis daug vietos.

Šį produktą žmonės naudoja užsirašyti įvarius užrašus mokyklose, darbuose. vartotojams tenka daug pasižymėti (įvairius procesus), turintys daug susirinkimų, tenka pasižymėti ne vieną priimtą išvadą ir sprendimus.

Žmonių poreikiai, kad rašoma priemonė būtų patogi ir ilgai rašytų, tad Cello tušinukai puikiai sukuria tai, ko reikia žmonėms (patogi laikymo vieta ir ilgalaikis rašymas.)

Šių žmonių poreikiai taip pat yra, kad tušinukas būtų patogus ir ilgai rašantis.

Šis produktas naudojamas žmonių nuo 25 iki maždaug 70 metų žmonių

Naudojamas yra taip pat kasdiena užsirašyti dideliam kiekiui informacijos, pasižymėti įvarius susitikimus.

Didelė tikimybė, kad šį produktą naudos statybviečių vadovai pasižymėti įvairius priimtus sprendimus, tačiau jis reikalingas ir patiems statybininkams.

Šiems žmonėms taip pat yra svarbus tušinuko ilgaamžiškumas, bei patogumas.

  • Microsoft Word 46 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1349 žodžiai)
  • Kolegija
  • Četrauskas
  • Produkto rinkos analizė: Tušinukas
    10 - 3 balsai (-ų)
Produkto rinkos analizė: Tušinukas. (2021 m. Sausio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/produkto-rinkos-analize-tusinukas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 23 d. 13:50
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo