Profesija Stiuardesė


Stiuardesės profesija. Stiuardeses profesijos pristatymas. Profesija stiuardese aprasas. Kaip tapti stiuardese rusijoje. Stiuardesses profesija lietuvoje. Stiuardesės darbas. Stiuardesė apie profesija.

Profesija Stiuardesė. Kaip tapti stiuardese, patarimai. Kvalifikacija. Darbo patirtis. Sabenavita- Mokymo centras Vilniuje.

Dalyvausite aviakompanijos skrydžio mokykloje. Mokymas intensyvus, avarinės procedūros, pirmoji pagalba, kaip susidoroti su neklusiu keleiviu, užgrobimo lėktuvo situacija, vandens išgyvenimu. Sužinosite lėktuvo politiką, kaip elgtis su pasu, kiti visokiausi reikalavimai. Aišku, tikėkitės dirbti ir naktimis, švečių dienomis, bei savaitgaliais. Darbo pobūdis - keleivių kuravimas, instruktažas apie saugumo reikalavimus, aptarnavimas, asistavimas negaluojantiems klientams ir pan.

Ankstesnė darbo patirtis avialinijose, turizmo, aptarnavimo įstaigų ir viešbučių sektoriuje, slaugos sektoriuje, būtų privalumas. Stiuardesė yra aviakompanijos veidas. Stiuardesė asmuo, keleiviams matyti, bei bendrauti. Tai pat ji atsakinga už keleivių saugumą, ir apmokyta dirti su įvairiais netikėtumais. Tai sudėtingas darbas ypač jaudinantis, bei įdomus. Žinoma, stiuardesės negali pasigirti didžiuliu atlyginimu, bet užtat yra galimybė keliauti po visas šalis. Jeigu domitės kaip tapti stiuardese, žinokite, kad jų atlyginimas kuklus, jos turi žinoti daug kalbų, mokėti bendrauti, bei aišku mylėti savo darbą.

  • MS PowerPoint 339 KB
  • 2016 m.
  • 14 puslapių (423 žodžiai)
  • Mokykla
  • Zivile
  • Profesija Stiuardesė
    10 - 2 balsai (-ų)
Profesija Stiuardesė. (2013 m. Gegužės 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/profesija-stiuardese.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 15 d. 17:58
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo