Profesija


Rasinys apie profesija. Rasinelis apie profesija. Rasinys apie profesijas. Profesijos rasinys. Profesija rasinys. Rasinys profesija. Rašiniai apie profesijas. Rasinelis apie specialybe. Mokytojo profesija rasinys. Rašinėlis apie profesijas.

Profesija tai žodis kuris nusako žmogaus pasirinkimą atliekant kokį nors darbą. Kiekvienas žmogus priėjęs gyvenimo kryžkelę žino kad jam reikės rinktis kas jis bus likusį gyvenimą. Vieni turi gabumu vienoje srityje kiti kitoje. Pagal šiuos potraukius žmogus ir renkasi ką jis dirbs. Bet nebūtinai pagal gabumus žmogus renkasi profesija. Dauguma renkasi šiuo momentu paklausiausią profesiją.

Vieni turi gabumu vienoje srytije kiti kitoje. Dauguma renkasi šiuo momentu paklausiausią profesiją.

Profesiją rinkdavosi ir mūsų senoliai tiksliau ją paveldėdavo. Dar nuo senų senovės žinomos tokios profesijos kaip baldžiai, vyndariai, audėjai, tarnai, puodžiai ir P. T profesijos kurios atsirado seniau tęsia savo protėvių tradicijas. Pavyzdžiui vyndariai kurie stengiasi tobulinti per amžius atrastus receptus. Baldžiai kurie kuria vis įmantresnius baldus.

Xx amžiaus antrosios pusės technikos stebuklas – kompiuteris. Jis pateikia glaustą informaciją, daug žinių, aprėpia viso pasaulio erdvę be abejo, tai žmoguas proto kūrinys.

1946 metais jav sukurta pirmoji elektroninė skaitmeninė mašina. 1975 metais pagamintas pirmasis asmeninis kompiuteris altair 8000 . Asmeninių kompiuterių paplitimą galima laikyti kompiuterijos revoliucija. Įdomu pastebėti, kad revoliucijų metais, atrodo, praėjo ir kitose spartaus vystymosi srityse. Prieš trišdešimt metų pirmą kartą žmogus pasivaikščiojo mėnulyje, bet šiandien mūsų piliečių kolonijų mėnulyje nėra, dangaus kūno sidabras nevežamas į žemę, turistai neskraido kosminiais laivais. Prieš keletą dešimtmečių dainavome, kad ir marse obelys žydės . Ir šiandien galime dainuoti, bet obelys ten nežydi. Kompiuteris tiesiog verčia mus gyventi sparčiau. Kompiuteris diktuoja tokį gyvenimo tempą, kad fundamentaliosios tiesos praranda funbdamentalumą, primityvus aiškinimas kelia nuobodulį spėjantiems su technologijos pažanga, o konkretūs pavyzdžiai pasensta greičiau nei parašoma knyga.

Metų kaita revoliucijų nesukelia, tik dar labiau padidina gyvenimo tempą. Kompiuteriai vis draugiškesni mums, bet patys dirba vis sparčiau ir mums tinginiauti neleis.

Kompiuterį sukūręs žmogus dabar sėdi prie jo ir labai dažnai užsimiršta, kur esąs. Kompiuterio pagalba gali užsisakyti prekių, įsikyti būtiniausių daiktų, susirasti draugų, žaisti, o pagaliau – net šeimą sukurti. Patogu ir greita.

Sėdi taip žmogus prie šio stebuklo ir nebejaučia, kad katė prie kojų glaustosi, alkanas šuo ima staugti, o ir valgyti jau laikas.

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2010 m.
  • 3 puslapiai (952 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gustas
  • Profesija
    10 - 3 balsai (-ų)
Profesija. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/profesija.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 25 d. 15:41
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo