Profesijos: dekoratyvinės kosmetikos kosmetikas, fotografas, automechanikas


Dekoratyvinės kosmetikos kosmetikas. Kas yra dekoratyvinės kosmetikos kosmetikas? Asmuo, įgijęs higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikaciją, turi. Apie fotografo profesija. Šią profesiją galima įgyti. Priimami. Darbo priemonės. Profesinės perspektyvos. Asmeninės savybės. Automechaniko. Profesija. Automechanikas prižiūri,derina ir remontuoja autotransporto priemones. Automechaniko apranga. Darbo aplinka. Reikalavimai. Svarbios asmeninės savybės.


Išmanys dekoratyviosios kosmetikos kosmetiko darbą, teiks dekoratyviosios kosmetikos procedūras: įvairių rūšių veido makiažą, kūno tapybą, depiliaciją, parinks ir atliks veido odos, kūno priežiūros kosmetines procedūras. Pasirinkęs vieną iš specializacijų: „manikiūro paslaugos“ ar „pedikiūro paslaugos“, asmenys mokės atlikti higieninį manikiūrą (nagų lakavimas ir dizainas) arba saugų pedikiūrą (kojų pėdų priežiūra, nagų lakavimas ir dizainas).

Priimami: - baigusieji 10 klasių, mokymosi trukmė - 3 metai, suteikiant specialybę ir vidurinį išsilavinimą; - baigusieji 12 klasių, mokymosi trukmė - 2 metai.

Gebėti paruošti darbo vietą ir saugiai valyti ir sterilizuoti įrankius įrengimus bei kitas darbo priemones.Atlikti veido priežiūros procedūras (demakiažą, veido šveitimą, kaukę), atlikti veido ir kūno masažus, depiliacijas, įvairius makiažus, rankų ir kojų priežiūros procedūras. Žinoti odos sandarą, naudojamas kosmetines priemones ir kosmetinius aparatus- jų indikacijas ir kontraindikacijas.

Mokėti dirbti atsakingai, kruopščiai savarankiškai ir greitai, organizuoti savo darbą, efektyviai bendrauti ir bendradarbiauti su kolegomis ir klientais.

Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre. Fotografijos ir medijos meno katedroje Vilniaus dizaino kolegijoje Šiaulių profesinio rengimo centras.

Turintys vidurinį išsilavinimą ar išklausę 12 klasių kursą, mokymosi trukmė - 2 metai. Šiaulių profesinio rengimo centre.

  • MS PowerPoint 560 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (546 žodžiai)
  • Mokykla
  • Inesa
  • Profesijos: dekoratyvinės kosmetikos kosmetikas, fotografas, automechanikas
    10 - 1 balsai (-ų)
Profesijos: dekoratyvinės kosmetikos kosmetikas, fotografas, automechanikas. (2020 m. Vasario 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/profesijos-dekoratyvines-kosmetikos-kosmetikas-fotografas-automechanikas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 04 d. 21:05
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo