Profesinė praktika kaimo turizmo sodyboje


Įvadas. Sodyba „X“. Sodybos „X“ teikiamos paslaugos. Kempingas. Svečių namai. Pirtis. Kavinė – baras. Kitos paslaugos. Sodybos „X“ aplinkos savybės. Sodybos “X“ organizacinė struktūra. Priėmimo skyrius. Ūkio skyrius. Maisto ir gėrimų skyrius. Finansų skyrius. Sodybos „X“ patrauklumas vartotojams. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.


Profesinės veiklos praktiką atlikau UAB X“ priklausančioje sodyboje „X“, kuri yra viena populiariausių apgyvendinimo įstaigų Pajūrio regioniniame parke, ypač vasaros sezono metu. Nesenai duris čia atvėrė ir svečių namai, teikiantys apgyvendinimo paslaugas visus metus. Kelis vasaros sezonus sodyboje dirbau maisto ir gėrimų skyriuje barmene-padavėja, o šiais metais pradėjau dirbti administratore priėmimo skyriuje.

Praktikos tikslas – pritaikyti ir įtvirtinti paskaitų metu įgytas teorines žinias, formuoti darbo komandoje bei bendravimo su klientais įgūdžius.

Kempingo teritorija – vieta palapinėms bei nameliams ant ratų (kemperiams), svečių nameliai, bendri tualetai ir dušai, mini virtuvėlė;

Svečių namai – dviaukštis pastatas su kavine-baru ir registratūra pirmame aukšte bei kambariais antrame aukšte;

Sodyba „X“ svečiams siūlo galimybę apsigyventi svečių namuose bei vasaros sezonu veikiančiame kempinge, taip pat kviečia pavalgyti ir atsigaivinti gėrimais kavinėje-bare. Norintiems atsipalaiduoti siūloma pasinaudoti puikia rusiška pirtimi ir kubilu.

Sodyboje esantį kempingą sudaro 1 trivietis ir 7 dviviečiai nameliai bei vieta palapinėms ir kemperiams. Namelių (vasarnamių) viduje yra viengulės bei dvigulės lovos, patalynė, kilimėliai bei staleliai, taip pat įvesta elektra. Patogumai – tualetai, dušai, mini virtuvėlė įrengti specialioje vietoje ir yra skirti bendram naudojimui. Už papildomą mokestį galima naudotis ir čia įrengtomis skalbykle bei džiovykle. Specialios vietos yra skirtos poilsiautojams, atvykusiems su nameliais ant ratų, jog galėtų prisijungti prie elektros, vandens ir nuotekų tinklų.

Nuo ankstaus ryto kempingas yra prižiūrimas kempingo darbuotojo – administratoriaus, kurio darbas yra ne tik priimti svečius, tačiau ir prižiūrėti bei palaikyti kempingo tvarką, suteikti svečiams juos dominančią informaciją, informuoti vadovus ar kitus darbuotojus esant gedimams ar iškilus problemoms. Kempingas yra stebimas vaizdo kameromis, naktį papildomai prižiūrimas naktinio sargo, taip pat saugomas G4S saugos bendrovės. Kempinge leidžiama kurti laužavietes tam skirtose vietose, galima atsivežti naminius gyvūnus, tačiau visi poilsiautojai privalo laikytis kempingo taisyklių:

Apgyvendinimo paslaugų kaina kempinge prasideda nuo 3-5 eurų ir kyla priklausomai nuo poilsiautojų skaičiaus ir jų pasirinkto apgyvendimo būdo.

Svečių namus sudaro 8 naujai įrengti kambariai. Kambaryje yra viena dvigulė ir viena viengulė lovos, stalas, nedidelė spinta, veidrodis. Visuose kambariuose įrengti atskiri tualetai ir dušai, kas antrą dieną kambarys tvarkomas ir keičiama patalynė. Svečių namus taip pat prižiūri kempingo darbuotojas – administratorius, o svečiai, kaip ir kempingo poilsiautojai, laikosi nurodytų vidaus taisyklių. Kadangi svečių namai atidaryti labai nesenai, dar nėra nustatytų nuolatinių kainų, tačiau šiuo metu kambario kaina vienai parai svyruoja nuo 40 eurų iki 70 eurų.

  • Microsoft Word 30 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2350 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kristina
  • Profesinė praktika kaimo turizmo sodyboje
    10 - 2 balsai (-ų)
Profesinė praktika kaimo turizmo sodyboje. (2017 m. Spalio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/profesine-praktika-kaimo-turizmo-sodyboje.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 06 d. 22:21
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!