Profesinė praktika Santechnikos parduotuvėje


Praktika įmonėje keliami uždaviniai. Operatyviniai imones planai. Skaidres apie imone jos strateginiai taktiniai ir operatyviniai planai. Praktikos analize santechnikos parduotuveje. Santechnikos ir vonios prekiu imone baigiamasis darbas. Santechnika praktika. Referatas vonios maisytuvas. Baigiamoji praktika vadybos ataskaita santechnika. Logistikos praktika santechnikos parduotuveje. Santechnikos testai.

Įvadas. Įmonės charakteristika. Įmonės vidaus ir išorės aplinkos analizė. Išorinės įmonės aplinkos tiesioginio poveikio veiksniai. Tiekėjai. Įmonės produkto vartotojai. Pagrindiniai konkurentai. Įmonės partneriai. Vidaus aplinkos elementai. Įmonės tikslai. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Pagrindiniai uždaviniai, keliami įmonės personalui. Įmonės personalo profesinė charakteristika, darbo apmokėjimas ir taikoma motyvacinė sistema bei karjeros siekimo galimybės. Įmonėje naudojama technologija. Įmonės ssgg analizė. Įmonės stipriosios ir silpnosios pusės. Už įmonės ribų palankios galimybės ir galimos grėsmės. Lietuvos ir tarptautinio verslo aplinkoje vyraujančios tendencijos, jų poveikis verslui. Verslo aplinkos analizė ir jos vertinimas. Rinkos sąlygas ir įmonės išteklius geriausiai atitinkanti. Strategija ir jos taikymo galimybės tarptautinėje rinkoje. Įmonės operatyvinis ir taktinis planai. Įmonės ateities prognozavimas.

Praktika atlikau įmonėje UAB „Denzis“, užsiimančioje santechnikos prekių (dušai, plautuvės, maišytuvai, vonios, unitazai, vonios kambario aksesuarai ir t.t) pardavimu. Praktikos metu gilinausi į įmonės veiklą, domėjausi tiek vidaus tiek išorės aplinka. Stengiausi išanalizuoti praktikos keliamus uždavinius ir pasiekti iškeltų tikslų. Suvokti taikomus praktinėje veikloje vadybos teorijos principus ir metodus bei išmokti juos taikyti priimant strateginius ir taktinius sprendimus.

Suprasti planavimo proceso esmę, jo vietą įmonės veikloje, suvokti verslo strategijos kūrimo nuoseklumą.Išmokau taikyti praktikoje dokumentų rengimo reikalavimus bei išsiugdžiau nuoseklaus ir tvarkingo darbo įgūdį. Apžvelgiau UAB „Denzis“ ilgalaikius ir trumpalaikius planus,jų ateities siekius ir galimybes.

  • Microsoft Word 28 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (2670 žodžiai)
  • Universitetas
  • Diana
  • Profesinė praktika Santechnikos parduotuvėje
    9 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Profesinė praktika Santechnikos parduotuvėje. (2012 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/profesine-praktika-santechnikos-parduotuveje.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 14 d. 08:23
Peržiūrėti darbą
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo