Profesinė Praktika UAB „Toregas“


Svarbių terminų žodynas. Įvadas. Įmonės organizacinė ir technologinė veikla. Įmonėje atliekami darbai. Įmonėje naudojama įranga. Remonto technologija. Padangų slėgio ir būklės patikrinimas. Žibintų techinės būklės reikalavimai. Darbo ir priešgaisrinė sauga. Išvados. Naudota literatūra.


Praktiką atlikau UAB „Toregas“. Šią vietą pasirinkau, nes noriu įgyti daugiau automobilių tvarkymo praktikos. Savo ateitį sieju su automobilių remontu, restauravimu ir tobulinimu. Noriu įgauti žinių autotransporto srityje, pažinti jų medžiagas ir tvarkymo metodus. Manau, tai yra labai svarbi žinių sritis automobilių sistemoje. Toliau sieksiu žinių ir įgūdžių kitose srityse, nes geras transporto inžinierius turi puikiai suvokti, kas, kaip veikia, kiek kainuoja ir kiek laiko yra taisoma, tam, kad galėtų atstovauti savo įmonei.

Servise „Toregas“ kartu su manimi dirbantys asmenys palaikė mano nuomone, padėjo ir siekė išmokyti įvairių automobilių remonto įgūdžių, patardami ir pamokindami. Servise padėjau vykdyti įvairius remonto darbus, atlikau darbus ir pats. Darbų įvairovė gana plati, nors servise labiausiai atliekamas einamas automobilio remontas (pvz.: alyvos, filtrų keitimas, važiuoklės remontas, ratų montavimas, balansavimas, įvairių kėbulo dalių keitimas) ir sudėtingesni automobilio remonto darbai.

Laisvu laiku, praktikuojuosi savo nuosavame garaže, tvarkingai eksploatuoju savo automobilį, atlieku įvairius remonto darbus.

Vykdomas draudiminių įvykių administravimas ir visapusiškas padartytų nuostolių nustastymas, jų šalinimas, bei sureguliuojamas kompensavimas su visomis draudimo bendrovėmis.

Atliekamas automobilio remontas, bei techninis aptarnavimas profesionaliai, kokybiškai ir greitai. Naudojant kokybiškas atsargines detales suteikiama remontui garantiją. Atliekami beveik visi remonto darbai.

Keturių kolonų keltuvas SG4-50T, mechaninis užraktų valdymas vienoje vietoje. Cilindras sumontuotas platformos viduje, gerai apsaugotas. Reguliujamas plotis tarp platformų, maksimalaus aukščio ribotuvas.

Smūginis padangų pripūtimo infliatorius, skirtas greitam sunkiai prisipučiančių padangų pripūtimui.

Ratų balansavimo staklės STD-401, ratlankio diametras 10‘-26‘(254-660mm). Ratlankio plotis 1.5‘-20‘(39-510mm), maksimalus rato svoris 80 Kg. Balansavimo greitis 190 aps./min., balansavimo ciklo trukmė 7s. Maitinimas 110V/220V 250W. Skardinių ir lenvo lydinio ratlankių balansavimo programos, apsauginis dangtis. Komplektuoja su replėmis svareliams nuimti, konusų rinkiniu, liniuote, prisukimo rankena, kalibravimo svareliu.

Atsukti ventilio dangtelį. Tvirtai prispausti daviklį prie ventilio, kad gauti teisingus rezultatus. Jei slėgis per žemas, pūsti kol pasieks reikiamą. Jei slėgis per didelis, išleisti orą nuspaudus metalinę adatėlę, esančią ventilio centre. Dar kartą patikrinti padangos slėgį. Neužmiršti užsukti ventilio dangtelio. Jis apsaugo nuo drėgmės ir purvo.

  • Microsoft Word 1247 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1917 žodžiai)
  • Kolegija
  • Žilvinas
  • Profesinė Praktika UAB „Toregas“
    10 - 1 balsai (-ų)
Profesinė Praktika UAB „Toregas“. (2018 m. Sausio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/profesine-praktika-uab-toregas.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 24 d. 07:50
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!