Profesinės etikos žinių reikšmė teisininkės, teisininko veiklai projektas


Dalis. Profesinės etikos apžvalga Kokius žmogaus veiksmus apima etika. Kuo svarbi nesvarbi etika žmogaus veiklai. Kuo profesinė etika svarbi specialisto veiklos atžvilgiu. Kodėl teisininkės , teisininko veiklai reikia profesinės etikos. Dalis. Etinės problemos samprata Pabandykite apibrėžti etinę problemą. Trumpai pastebėkite su kokiomis etinėmis problemomis susiduria žmonija. Kokios šios problemos priežastys. Kokie šios problemos padariniai. Kurios nuostatos yra svarbiausios , kurios mažiau svarbios. Kokius dar paminėtumėte viešojo sektoriaus atstovo veiksmus , kuriuos turėtų paliesti etika ? Aptarkite kurios ir kodėl nuostatos , susijusios su veikla tarnybos metu , yra įgyvendinamos sunkiausiai , su vidutiniškomis pastangomis ir lengviausiai. Kokios numatytos sankcijos pažeidus kodekso reikalavimus aptarkite jas , įvertinkite jų veiksmingumą ? Kodėl pasirinkote studijuoti šią studijų programą. Kas Jūsų nuomone šiame pasaulyje yra gražaus , gero. Literatūros sarašas https // lt. Org wiki Pagrindinis puslapis http // policija.

Tai visi veiksmai padaryti žmogaus, kurie yra teisingi, arba kitaip tariant dori. Net gi mokykloje mus mokė dalyką pavadinimu – etika, kuris reiškia dorinį ugdymą. Vadinasi mus mokė kaip reikia elgtis dorai, arba ką reiškia elgtis dorai arba teisingai. O mūsų kasdieninėje aplinkoje, etiškas elgesys arba veiksmai yra paprasčiausiai žmogaus mandagumas, deramas elgesys prie stalo, tolerantiškumas, žmonių tarpusavio santykiai ir bendravimas, ir tam tikri kiekvieno asmens gyvenimo principai.

Kiekvienam asmeniui etiškas elgesys turi būti nors kažkiek svarbus. Mes kiekvieną dieną bendraujame su tam tikrais žmonėmis, elgiamės taip pat įvairiai, tačiau jei nežinotume kaip reikia etiškai elgtis, mums tai gali smarkiai pakenkti tolimesniems mūsų gyvenimo etapams. Pavyzdžiui – mūsų nemokėjimas atitnkamai bendrauti tam tikrose oficialiose įstaigose, su tam tikrais amenimis gali sužlugdyti pirminį vaizdą, ir dažniausiai gali mums pakenkti tolimesnėje veikloje.

Puikiu pavyzdžiu gali tapti paprastas Utenos Kolegijos dėstytojas. Jis kiekvieną dieną ateina į paskaitas, kurias ir pats dėsto, ir jo mokėjimas arba nemokėjimas būti etišku asmeniu gali jam smarkiai pakenkti arba pagelbėti. Jei dėstytojas nemokėtų bendrauti su studentais, arba tarkime konkrečiai, atėjęs į paskaitą nesilaikytų jokių mandagumo taisyklių, taip pat nemokėtų su mokiniu bendrauti tai tuomet tikriausiai būtų tas atvejis, kai studentai žino savo teises ir pasipiktinę nemandagiu dėstytojo elgesiu jį apskųstų kolegijos direktoriui, o galiausiai būtų išmestas iš darbo. Todėl galima teigti, kad profesinė etika, yra labai svarbi kiekvieno specialisto veiklai, nes mokėjimas būti etišku, arba nemokėjimas gali sugriauti karjerą arba atvirškčiai, gali sulaukti daug liaupsių iš aplinkinių ir karjeros pakilimą.

Atsakymas manau yra paprastas. Kiekvienas normalus teisininkas turintis darbą pagal įgytą išsilavinimą kiekvieną mielą dieną susiduria su aplinkiniais amenimis, ir iš to kaip teisininkas su aplinkiniais bendrauja tiek darbe tiek, laisvu metu sukuria įvaizdį, iš kurio visi aplinkiniai arba pasitiki teisininku, ir patiki savo bėdas į jo rankas, arba nebenori toliau matyti to asmens.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1664 žodžiai)
  • Kolegija
  • Miglė
  • Profesinės etikos žinių reikšmė teisininkės, teisininko veiklai projektas
    10 - 10 balsai (-ų)
Profesinės etikos žinių reikšmė teisininkės, teisininko veiklai projektas. (2016 m. Sausio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/profesines-etikos-ziniu-reiksme-teisininkes-teisininko-veiklai-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 07:01
×