Profesinės praktikos analizė įmonėje UAB „Transimeksa“


Įvadas. Įmonės pristatymas. Įmonės organizacinė struktūra. Skyriaus darbuotojų pareigybės. Įmonės darbo organizavimo tvarka. Darbo proceso aprašymas. Įmonėje įgytos kompetencijos. Rinkodaros strategija. Ssgg analizė. Konkurentų analizė. Tarptautinių ISO standartų taikymas įmonėje. Veiklos rezultatai. Išvados. Literatūra.


Profesinė praktika yra tarptautinio verslo studijų programoje numatyto studijų proceso sudėtinė dalis. Profesinė praktika yra privaloma kiekvienam antro kurso studentui, Vilniaus kolegijoje, Verslo ir vadybos fakultete.

Profesinė praktika truko dvylika savaičių ir ją atlikau įmonėje UAB „Transimeksa“. Ši įmonė teikia logistikos paslaugas.

Praktikos apimtis – 20 kreditų, trukmė: nuo 2017 m. vasario 20d. iki gegužės 26d.

Apibūdinti ir įvertinti įmonės arba padalinio veiklą, funkcijas, paslaugų asortimentą;

Apibūdinti įmonės organizacinę valdymo struktūrą, ją nubraižyti, susipažinti su pareigybiniais nuostatais;

Be krovinių pervežimo įmonė teikia taip pat dar ir šias paslaugas:

UAB „Transimeksa“ įmonę sudaro šie skyriai – administracija, finansų ir apskaitos skyrius, IT skyrius, Transporto skyrius, servisas, dalinių krovinių ekspedicijos skyrius, pardavimų ir verslo plėtros grupė, pardavimų ir ekspedicijos departamentas, pilnų krovinių ekspedicijos grupė Baltijos ir NVS šalims (Vilnius ir Šiauliai).

Praktiką atlikau pardavimų ir plėtros verslo grupėje, tiksliau, buvau pardavimų vadybininko asistentė.

Komunikavimas su pardavimų vadybininku (informacijos perdavimas apie reikiamus eksporto krovinius).

Įmonė siekia užtikrinti kokybišką ir laiku atliekamą darbą, dėl šios priežasties, ieškomi darbuotojai, kurių kvalifikacija būtų aukšta ir atitiktų siūlomos darbo vietos reikalavimus. Taip pat atsižvelgiama ir į kai kuriuos bruožus, kurie gali nulemti sėkmingą įsidarbinimo įmonėje vyksmą.

UAB „Transimeksa“ nuolat ieško praktikantų, kurie susipažintų su didelės transporto įmonės veikla ir pamatytų, kaip dirba įvairių sričių profesionalai (su galimybe įsidarbinti).

Profesinę praktiką atlikau UAB „Transimeksa“ pardavimų skyriuje, kuriame daugiausiai teko asistuoti pardavimų vadybininkei. Kadangi daugiausiai laiko praleidau šioje srityje, todėl geriausiai galiu apibūdinti būtent šį darbo procesą. Pardavimų vadybininkas bendrauja su nuolatiniais klientais. Darbas prasideda nuo vyresniojo transporto vadybininko užklausų kiek ir kokių krovinių reikia nuosavam transportui. Visas bendravimas vyksta programoje „Skype“, kur yra sukurtas bendras susirašinėjimas visiems įmonės darbuotojams, kurie susiję su krovinių pervežimu. Taip pat viskas vyksta pokalbiais telefonu. Toliau ieškomas krovinys į tą šalį, kur pateikta užklausa iš vyresniojo transporto vadybininko. Kai krovinys surandamas, jis perduodamas transporto vadybininkui, kur toliau jie prižiūri pakrovimo eigą, vairuotoją ir pnš. Jei vyresnysis transporto vadybininkas neturi užklausų, pardavimų vadybininkas gautus krovinius perduoda ekspedicijos vadybininkams, kurie randa kitus vežėjus, kurie krovinį perveš. Kai krovinys yra perduodamas pervežimui, pardavimų vadybininkas turi suvesti visus duomenis į sistemą ir gautą užsakymą patvirtinti. Įmonės darbuotojai dirba su Microsoft dynamics NAV 2013 programa, kuri yra pritaikyta logistams (visa duomenų bazė, užsakymai ir t.t.).

  • Microsoft Word 247 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2203 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mindaugas
  • Profesinės praktikos analizė įmonėje UAB „Transimeksa“
    10 - 2 balsai (-ų)
Profesinės praktikos analizė įmonėje UAB „Transimeksa“. (2018 m. Sausio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/profesines-praktikos-analize-imoneje-uab-transimeksa.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 24 d. 02:30
×