Profesinės praktikos ataskaita IT BMS Sprendimai


Profesinės praktikos ataskaita IT BMS Sprendimai.

Siekiant darbo rinkos pasiūlai paruošti gerą, išprususį ir visapusiškai išsilavinusį elektronikos inžinierių — specialistą, kuris kolegijoje gavęs paspirtį prisidėtų prie svarbiausio UNESCO, Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos, švietimo ir mokymosi principo — Mokymosi Visą Gyvenimą, reikia kreipti ypatingą dėmesį į studijų programos atitiktį realiems poreikiams. Modeliuojant prieš tai minėtą asmenį, teorinio kurso metu jam turi būti dėstoma kiek galima artimesnė realiai situacijai, t. y. informacinių technologijų (IT) sektoriui (potencialiai darbo vietai), medžiaga. Be jokios abejonės, daugelis sutiktumėte su teiginiu, jog vien tik „teorinės“ žinios nėra pats geriausias variantas, todėl privalu greta teorinio mokymo taikyti ir praktinį.

Profesinė praktika buvo atlikta UAB „BMS Sprendimai“. Įmonė įkurta 1998 m. Vilniuje. Šiuo metu pagrindinė būstinė yra Vilniuje, Mėnulio g. 7. Įmonei vadovauja generalinis direktorius Romas Kazakevičius.

BMS Sprendimai savo klientams teikia kompleksinius sprendimus iš vienų rankų. Būdami profesionalais IT ir duomenų perdavimo srityje, siekia, kad paslaugos tenkintų ne tik verslo, bet ir jame dirbančių žmonių poreikius. Kiekviena verslo įmonė yra unikali – nesvarbu, kokio ji dydžio ar kokią veiklą vykdo. Taigi, kiekviena įmonė yra verta individualių, jos verslo logiką atitinkančių sprendimų. Įmonės paslaugomis naudojasi daugiau nei 4 tūkstančiai organizacijų visoje Lietuvoje ir užsienyje.

Internetas ir duomenų perdavimas: Naudojantis įmonės interneto ryšiu taupomas laikas, o neriboto prisijungimo galimybės leidžia pigiau siųsti bei gauti informaciją.  BMS tiekiamos interneto paslaugos – pastovus ir greitaeigis internetas, be kurio neįsivaizduojamas šiuolaikinis verslas. BMS verslui Lietuvoje interneto paslaugas teikia jau antrą dešimtmetį.

IT priežiūra: Nuolatinė IT ūkio priežiūra, atnaujinant tiek techninę tiek programinę įrangą, reaguojant ir į nenumatytus gedimus.

Telefonija: IP telefonija – verslui tiekiama inovatyvi komunikacijos paslauga, pagrįsta VoIP technologija, įgalinančia ypatingai platų telefonijos funkcijų paketą ir pasižyminčia galimybėmis ją nuolat plėsti. IP telefonija, tai – komunikacijos metodas, kuris yra  lankstesnis, pasižymi lengvai plečiama telefonų infrastruktūra bei turi daug daugiau funkcionalumo galimybių lyginant su tradicine telefonija.

Duomenų saugumas. Neteks jaudintis dėl duomenų saugumo, nes duomenys bus koduojami.

Modernus duomenų centras. Serveriams, saugomiems duomenų centruose, užtikrinamas: 

UAB „BMS Sprendimai“ turi daugybę klientų, tokių kaip BTA Insurance Company, UAB „Forum Cinemas“, VUL Santariškių klinikos, UAB „Kautra“, Versli Lietuva, Bilietai.lt, TOKS, DPD ir kt., kurie yra patenkinti aukščiausia paslaugų kokybe, bei technologijų modernumu.

Aukščiausią patikimumą IT priežiūros padalinyje garantuojantys specialistai dirba VUL Santariškių klinikose ir užtikrina daugiau nei 1000 kopiuterių, spausdinimo įrangos, bei VoIP įrangos funkcionavimą ir stabilumą. Turint tokius klientus galima spręsti, jog paslaugos yra vertinamos aukščiausiais balais.

Sveikata – svarbiausias turtas. Siekiant, kad kiekvienas mūsų galėtų gauti profesionalią sveikatos priežiūrą ir gydymą, būtina užtikrinti, jog gydymo įstaigos būtų pilnai aprūpintos. Įmonė džiaugiasi prisidėdama prie vienos didžiausių Lietuvos ligoninių – VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės (VUL) Santariškių klinikų darbo sąlygų gerinimo. Žmogiškumas ir įsiklausymas – tai mūsų vertybės.  

Kompiuterinį tinklą prižiūri administratorius. Taip pat ligoninė turi nuosavą serverį, kuriame yra saugoma darbuotojų, studentų, rezidentų vartotojų duomenys.

Interneto pagalba VUL Santariškių ligoninėje taip pat yra naudojama VoIP technologija, kuri suteikia galimybę naudotis trumpaisiais numeriais.

Dėka šių technologijų, VUL Santariškių klinikos darbuotojai gali greitai ir patogiai keistis informacija bei ją apdoroti. Esant nors menkiausiems trikdžiams ar gedimams, greitas ir profesionalus UAB „BMS Sprendimai komunikacijos“specialistų darbas privalo užtikrinti bendrą sistemų, kompiuterinės, spausdinimo, VoIP įrangos stabilumą ir patikimumą. Galima daryti išvadą, jog dirbant IT srityje kiekvienas specialistas privalo išmanyti naujausias technologijas ir jų įpatumus, kadangi klaidos šioje srityje gali labai daug kainuoti.

  • Informatika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 1832 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 27 puslapiai (3376 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vilius
  • Profesinės praktikos ataskaita IT BMS Sprendimai
    10 - 7 balsai (-ų)
Profesinės praktikos ataskaita IT BMS Sprendimai. (2015 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/profesines-praktikos-ataskaita-it-bms-sprendimai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 14:19
×