Profesinės rizikos vertinimas, prevencija ir mažinimo principai


Profesines rizikos vertinimas imoneje. Profesines rizikos prevencijos principai. Profesinės ligos dirbant transporto įmonėse. Profesines rizikos vertinimas prevencija ir mazinimo budai. Profesines rizikos prevencija. Kokiais atvejais vertinama profesine rizika. Profesines rizikos vertinimas referatas. Rizikos šalinimo ir mažinimo priemonių planas. Profesinės rizikos šalinimo ir mažinimo priemonių planas. Rizikos leistinumo nustatymas.

Santrauka. Zusammenfassung. Įvadas. Profesinės rizikos tyrimas ir vertinimas. Rizikos tyrimas. Profesinės rizikos vertinimas. Pavojų nustatymas. Pažeidžiamųjų asmenų nustatymas. Rizikos leistinumo nustatymas. Rizikos apskaičiavimas ir įvertinimas. Rizikos šalinimo ir mažinimo priemonės. Profesinių ligų statistika lietuvoje. Išvados. Literatūra ir šaltiniai. Priedai. Priedas. Rizikos nustatymo kortelė ……………………. Paveikslų sąrašas. Pav. Profesinės rizikos valdymo schema. Pav. Valstybės profesinių ligų registre užregistruotų ligų skaičius. Pav. Profesinių ligų priežastys.

X. Profesinės rizikos vertinimas, prevencija ir mažinimo principai. Buhalterinės apskaitos studijų programos studentės projektinis darbas. Vadovė: x, utenos kolegija, verslo ir tec temos aktualumas. Rizikos vertinimas – tai sėkmingo sveikatos ir saugos valdymo pagrindas ir svarbiausia su darbu susijusių nelaimingų atsitikimų ir profesinių ligų mažinimo priemonė. Jei rizikos vertinimas atliekamas tinkamai, pagerėja ne tik darbuotojų sveikata ir sauga, bet ir apskritai verslo rezultatai. Profesinės rizikos įvertinimas padeda užtikrinti įmonės veiklos efektyvumą, svarbiausio įmonės resurso - darbuotojo sveikatos išsaugojimą, sužinoti realią darbų saugos ir darbo sąlygų būklę, gerinti darbo sąlygas pagal pateiktas profesinės rizikos vertinimo išvadas. Darbuotojams dirbant geromis ir sveikomis darbo sąlygomis, gerėja jų darbo našumas ir darbo rezultatai, padidėja galimybė pirmojoje darbo dalyje apibūdinamas profesinės rizikos tyrimas ir vertinimas teoriniu aspektu. Antrojoje dalyje apibūdinamas rprofesinės rizikos leistinumo nustatymas. Trečiojoje dalyje nagrinėjama, kaip yra apskaičiuojama ir įvertinama leistina rizika. Ketvirtoje darbo dalyje apibūdinamos Penktoje darbo dalyje, riamentis statistiniais duomenimis, analizuojama profesinių ligų situacija Lietuvoje.

Tyrimo charakteristika. Siekiant išanalizuoti profesinės rizikos vertinimą, prevenciją ir mažinimo principus atlikta literatūros analizė ir statistinių duomenų analizė.

Tyrimo rezultatai leido padaryti tokias pagrindines išvadas: profesinės rizikos vertinimas yra svarbus kiekvienos įmonės uždavinys. Svarbu yra nustatyti ar įmonėje rizika yra leistina ar neleistina. Įvertinus rizikos dydį, galima nustatyti kokių priemonių reikia imtis, norint sumažinti ar visiškai panaikinti riziką darbo vietose. Reguliariai taikant rizikos vertinimą ir pavojų šalinimą, galima sumažinti profesinių ligų tikimybę. Per pastaruosius trejus metus sumažėjo 54,17% profesinių ligų atvejų.

Praktinį darbo rezultatų reikšmingumą ir pritaikymo galimybes nusako tai, kad yra išanalizuota, kaip yra vertinama profesinė rizika; kada ji yra leistina, o kada ne. Išnagrinėta, kaip yra skaičiuojama rizika, ir nuo kokių veiksnių ji priklauso. Apibūdinta kokios yra profesinės rizikos mažinimo ir šalinimo priemonės. Išanalizuota situacija Lietuvoje, per pastaruosius metus, ir įvertintas rizikos kitimas.

X. Berufliche risikobewertung, prävention und reduktion. Buchführung studiengang student design arbeiten. Manager: x fachhochschule utena, wirtschafts-und technologi relevanz des themas.

  • Microsoft Word 43 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (4423 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jurgita
  • Profesinės rizikos vertinimas, prevencija ir mažinimo principai
    8 - 1 balsai (-ų)
Profesinės rizikos vertinimas, prevencija ir mažinimo principai. (2011 m. Gegužės 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/profesines-rizikos-vertinimas-prevencija-ir-mazinimo-principai.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 10 d. 20:35
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!