Profesinės rizikos vertinimas


Profesines rizikos vertinimas referatas. Profesinės rizikos vertinimo įmonėje tvarka. Profesinės rizikos vertinimas įmonėje referatas. Profesinės rizikos vertinimo referatas. Profesines rizikos vertinimas darbo vietoje. Profesinės rizikos veiksniai referatas. Profesines rizikos vertinimas imoneje. Profesines rizikos kontrole darbe. Profesinės rizikos vertinimo įmonėje aprašas. Profesines rizikos vertinimas darbo vietoje kursinis.

Įvadas. Rizikos veiksnių valdymas įmonėje. Rizikos veiksniai. Rv tikslai ir užduotys. Mokymas, suvokimas ir kompetencija. Darbuotojų saugos ir sveikatos politika. Darbuotojų saugos ir sveikatos politika. Vadybos sistemos įgyvendinimas ir vykdymas. Bendrieji reikalavimai. Struktūra ir atsakomybė. Vadybos sistemos taikymo sritis. Vadybos sistemos dokumentai. Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos programos. Veiklos valdymas. Duomenų įrašai. Išvados. Naudoti šaltiniai ir literatūra.

Ab „lifosa“ darbuotojai supranta, kad aplinkos apsauga ir darbuotojų sauga ir sveikata yra viena iš pagrindinių bendrovės veiklos sričių, nes iškylančios ekologinės ir darbuotojų saugos ir sveikatos problemos gali pakeisti ne tik įmonės, bet ir kitų suinteresuotųjų šalių interesus. Įmonės veikla vykdoma pagal šiuo metu lietuvos respublikoje veikiančius įstatymus, normatyvinius dokumentus ir atitinka šių aktų reikalavimus. Bendrovė savo lėšomis tiria aplinkos teršimo laipsnį.

Aplinkos apsaugos skyrius, kuris vykdo gamtos išteklių ir teršalų emisijos kontrolę ir apskaitą, kartu su kitais specialistais prognozuoja būsimą poveikį aplinkai ir teikia siūlymus ekologinės padėties gerinimui. Darbų saugos skyrius vykdo darbuotojų saugos ir sveikatos vidinę kontrolę, siūlo priemones darbuotojų saugai ir sveikatai gerinti. Siekiant mažinti upės vandens sunaudojimą, bendrovėje veikia 3 apytakinės pakartotinio vandens panaudojimo sistemos, leidžiančios net 85 % bendrai sunaudojamo vandens panaudoti iš šių sistemų. Didelis dėmesys skiriamas atmosferos teršalų mažinimui. Gamtosauginių problemų sprendimas yra neatskiriama įmonės vystymo politikos dalis. Bendrovės valdyba ir pagrindinis akcininkas ab ,,mineralinės chemijos kompanija eurochem“, formuodami ekologinės ir darbuotojų saugos ir sveikatos politiką, savo veikloje numatė:

-. Naujų projektų pateikimą visuomenės svarstymui prieš jų įgyvendinimą;

-. Esamų anksčiau pastatytų gamybų tobulinimą bei jų aprūpinimą moderniais taršos šaltinių automatizuotos kontrolės prietaisais;

-. Aplinkos monitoringo sistemos, leidžiančios atlikti savalaikius prevencinius veiksmus, įgyvendinimą;

-. Naujai statomų objektų išsamų ekologinį įvertinimą pagal lr įstatymus;

-. Veikiančių gamybų modernizavimą ir naujų projektavimą pagal europos sąjungos ir tarptautinių standartų reikalavimus;

-. Skirti iki 30 % lėšų nuo investicijų aplinkos apsaugai.

2003 metų birželio mėn. Bendrovėje baigta diegti aplinkos apsaugos vadybos sistema pagal iso 14001:1996 standarto reikalavimus, o 2005 m. Gruodžio mėnesį vykusio eilinio išorinio audito metu „det norske veritas“ auditoriai nustatė, kad ab „lifosa“ atitinka visus naujausios redakcijos iso 14001:2004 standarto reikalavimus ir tada buvo išduotas naujas sertifikatas. Iki 2006 metų ab „lifosa“ turėjo įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos būklės pasą patvirtinta lr socialinės apsaugos ir darbo ministro ir lr sveikatos apsaugos ministro 2003 m. Spalio 16d. Įsakymu nr. A1-158/v-61 2006 metais gruodžio mėn.

  • Microsoft Word 61 KB
  • 2012 m.
  • 24 puslapiai (4759 žodžiai)
  • Universitetas
  • Antanas
  • Profesinės rizikos vertinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Profesinės rizikos vertinimas. (2012 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/profesines-rizikos-vertinimas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 07 d. 22:08
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!