Profesinės veiklos ataskaita atlikta užsienyje


Turizmo praktikos ataskaita. Įvadas. Įmonės istorija, kur ir kada įmonė buvo įregistruota, įmonės steigėjai, nuosavybės forma. Verslo sritis, kurioje įmonė dirba. Įmonės strateginiai ir veiklos tikslai. Įmonės gaminamos prekės ar teikiamas paslaugos (fizinės ir funkcinės savybės, išskirtinės savybės, palyginimas su konkurentais, perspektyvos nusakymas). Rinka Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Šakos plėtros tendencijos. Vartotojai. Konkurentai. Marketingas Kainų politika ir kainos. Realizavimo metodai. Rėmimas ir reklama. Įmonės valdymas Įmonės (viešbučio) organizacinė struktūra. Valdymo personalas ir darbuotojai (kiek yra darbuotojų, jų išsilavinimas). Motyvavimas (darbo apmokėjimo sistema, materialinės ir nematerialinės darbuotojų motyvavimo priemonės). Finansai Įmonės kapitalo struktūra. Įmonės finansiniai rezultatai bei jų dinamika (pelno, pardavimų augimas, veiklos pelningumas ir pan. Išvados ir pasiūlymai. 13. Naudota literatūra ir internetinė medžiaga. Viešbučio valdymo schema 2. Priedai (darbotvarkė – dienoraštis). 16.


Atliekant praktiką šiame turistiniame „Lindian Jewel“ viešbutyje aš pritaikiau savo jau turimas paktines bei teorines žinias, kurias įgijau dirbdama keliuose ankstesniuose darbuose, taip pat naudojau žinias, kurias gavau iš dėstytojų studijuodama Tarptautinėje taisės ir verslo aukštojoje mokykloje, panaudojau savo žinomas užsienio kalbas ir stengiausi pramokti bei suprasti naujas kalbas, kurių dar neteko mokytis, pvz, rusų, graikų. Tik pradėjusi dirbti jau pradėjau domėtis viešbučiu, jo istorija, valdymo būdu, darbo ypatybėmis, viešbučio nuostatais. Pirmiausiai dėt to, kad pačiai buvo labai įdomu ir norėjosi kuo greičiau įsitraukti į viešbučio darbą ir jo kolektyvą. Ir žinoma domėjausi dar ir dėl to, kad žinočiau kuo daugiau ir galėčiau kuo geriau aprašyti savo profesinę praktiką šioje ataskaitoje.

Profesinės veiklos ataskaita atlikta užsienyje. (2014 m. Gruodžio 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/profesines-veiklos-ataskaita-atlikta-uzsienyje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 14:22