Profesinės veiklos praktika


Įmonės charakteristika. Trumpai apie įmonę. Verslo sritis, kurioje įmonė dirba. Įmonės strateginiai ir veiklos tikslai. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Įmonės makroaplinka. Ekonominė aplinka. Socialinė – kultūrinė aplinka. Politinė – teisinė aplinka. Technologinė – mokslinė aplinka. Gamtinė aplinka. Įmonės mikroaplinka. Vartotojai. Konkurentai. Partneriai. Marketingas. Prekė. Rėmimas. Įmonės valdymas. Įmonės organizacinė struktūra. Uždarosios akcinės bendrovės privalumai. Uždarosios akcinės bendrovės trūkumai. Valdymo personalas ir darbuotojai. Motyvavimas. Finansai. Įmonės kapitalo struktūra. Išvados. Literatūra.

Mano atlikta praktika suteikė man daug vertingų praktinių žinių. Susipažinau su įmonės vykdoma veikla. Likau sužavėta darbuotojų draugiškumu bei nuoširdžiu noru supažindinti mane su savo darbu. Jų dėka išmokau planuoti savo ir klientų laiką, daryti apklausas, tinkamai užduoti klausimus. Jų dėka labiau pasidomėjau lietuviškomis tradicijomis ir patiekalais. Pamačiau įvairių naujų leidinių, skirtų populiarinti Vilnių.

Darbo organizavimo procesas vyksta puikiai. Įmonėje darbai atliekami laiku, sąžiningai ir gerai. Vadovas demokratiškas. Labai gerai ir draugiškai sutaria visas kolektyvas.

Veiklos sritis yra informacijos paslaugos ir informacijos teikimas apie Vilnių - vilniečiams ir miesto svečiams. Stengiasi sudėti į vieną vietą viską, kas mieste geriausia ir įdomiausia. O tokių dalykų yra daug. Europos kontekste Vilnius išskirtinis tuo, kad yra labai mažas ir jaukus. Tai miestas, kurį nesunku pereiti pėsčiomis ir nereikia pusantros valandos važiuoti viešuoju transportu.

  • Turizmas Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 3193 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (2582 žodžiai)
  • Mokykla
  • Good4smbd
  • Profesinės veiklos praktika
    10 - 4 balsai (-ų)
Profesinės veiklos praktika. (2014 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/profesines-veiklos-praktika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 15:13
×