Profesinės veiklos praktikos ataskaita apie logistikos įmonę Tomireta


Įvadas. Įmonės prekybinės ir logistinės veiklos organizavimo teoriniai aspektai. Logistikos savoka ir terminai. Logistikos priemonės. Transporto grandinė, ir jų logistika. Transporto grandinės logistinio aprūpinimo fragmentas. Krovinių pervežimo sistemos, pervežimų maršrutizavimas. Sandėlių ūkio organizavimas. Uab „Tomireta“ logistinės ir prekybinės veiklos organizavimo ypatumai. Organizacinė struktūra. Pagrindiniai maršrutai.  Įmonės konkurentai. Įmonės paslaugos. Uab „Tomireta“ logistinės ir prekybinės veiklos organizavimo tobulinimas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.


Šiandien turime begalę firmų, kompanijų, įmonių, kurios yra išsivysčiusios ir dirba visu pajėgumu naudodamos savo darbuotojus, išteklius, resursus, komunikuodamos su vartotojais, siekiant vieno dalyko – pelno ir pripažinimo. Daugybė organizacijų yra nusistačiusios savo darbo reikalavimus, įsikūriusios sau patogioje strateginėje vietoje, veikia pagal istatymų nustatytą tvarką arba su tam tikrais leidimais įgalinančiais užsiiminėti pinigų siekiančia veikla. Tai rodo, jog ekonomika kyla, žmonių nedarbo lygis mažėja bei didėja ivairiapusiško verslo šakų. Taigi šiame darbe papasakosiu apie savo pasirinktą logistikos įmonės veiklą, siūlomas paslaugas, jos organizacinę struktūra.

2) Nuosaiki finansinė politika – kai įmonės atsargos auga proporcingai produkcijos realizavimo augimui.

4) kitokių priemonių (pagal veiklą).

Praktikuojamos dvi maršrutinės krovinių pervežimo sistemos:

Šios įmonės organizacinę struktūrą sudaro 6 darbuotojai. Įmonėje įdiegta individuali transporto kokybės sistema. Kvalifikuotas personalas, laisvai kalbantis anglų, vokiečių, lenkų bei rusų kalbomis. Uždaroji akcinė bendrovė TOMIRETA įkurta 2003 balandžio mėn. Teikia tiek dalinių, tiek pilnų krovinių pervežimo paslaugas Pagrindinė įmonės veikla – tarptautinis krovinių ekspedijavimas Europos sąjungos šalyse.

Direktorius yra atsakingas už visas pareigas, galimai ir pervežimų kontrole bei kokybe. Jam padeda komercijos direktorius, kuris perima šiek tiek mažiau pareigų, rūpinasi užsakymais bei vadybininkų kontrole, ir atsakingas už transporto organizavimo logistika.  

Dazniausiai įmonė veža krovinius iš Lietuvos į Latvija, Estija, Vokietija, Olandija, Belgija, Prrancūzija, Šveicarija, Lenkija.

Pervežamų krovinių kiekis vienetais [2011-2014] metais:

2011 m. - 1056 reisų.

2012 m. - 1124 reisų.

2013 m. - 1230 reisų.

2014 m. - 1430 reisų.

Ši įmonė naudojasi visomis pagrindinėmis komunikacinėmis priemonėmis(Teltonica, Seklys.lt, Guard systems, Locator.lt) užsakymams sudaryti, taip pat GPS sekimo sistemos transportui sekti bei skaiciuoti nuvažiuotus maršruto kilometrus bei vairuotojų darbo laiką. Tuo pačiu įmonės apyvartumas 2014 metais siekė 1 mln. EU.

  • Microsoft Word 757 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (1762 žodžiai)
  • Universitetas
  • Paulius
  • Profesinės veiklos praktikos ataskaita apie logistikos įmonę Tomireta
    9 - 1 balsai (-ų)
Profesinės veiklos praktikos ataskaita apie logistikos įmonę Tomireta. (2016 m. Vasario 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/profesines-veiklos-praktikos-ataskaita-apie-logistikos-imone-tomireta.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 02:34
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo