Profesinės veiklos praktikos ataskaita Jūrų informacijos centras


UAB „Jūrų informacijos centras“. UAB “Jūrų informacijos centras” steigimo bei registracijos tvarka. UAB “Jūrų informacijos centras” įstatų bei veiklos tikslų analizė. UAB „Jūrų informacijos centras“ darbo santykių reguliavimo tvarka bei ypatumai. UAB „Jūrų informacijos centras“ mokamų mokesčių rūšys, šių mokesčių mokėjimo tvarka. Praktikos metu įgytų žinių bei įgūdžių naudingumas. Literatūra. Priedas.

Aš atlikdama profesinės veiklos praktiką UAB “Jūrų informacijos centras” įmonėje įgijau praktinio darbo įmonėje patirties. Sužinojau įmonės steigimo bei regisracijos tvarką, buvo galimybė susipžinti su šios įmonės įstatais bei veklos tikslų analize, sužinojau kokius mokesčius moka tokio tipo įmonės, kaip UAB “Jūrų informacijos centras”, taip pat išisaiškinau darbo santykių reguliavomo tvarką bei jos ypatumus kurie yra aprašyti “DARBO APRAŠYME”.

Man ši profesinės veiklos praktika buvo naudinga tuo, kad aš galėjau pagilinti dabartines įgytas teorines žinias, taip pat teorines žinias taikyti praktiniame darbe ir situacijų analizėse. Per šią praktiką sugebėjau sukaupti visą reikalingą medžiagą praktikos ataskaitos parengimui. Taip pat lavinau įgytus praktinius įgūdžius ir tobulinau veiklos kompetencijas.

Taip pat ši profesinės veiklos praktika padėjo man labiau įsigilinti ir suvokti Lietuvos Respublikos teisinę sistemą. Nors teorinių žinių stygius ir pasireiškė rašant šią praktiką, tai paskatino labiau įsigilinti į įstatymų turinį.

Norint išspręsti vieną ar kitą situaciją taip pat atsakyti taisyklingai į teisinį klausimą yra būtina gerai įsiskaityti į jo turinį ir tinkamai parinkti ir pritaikyti įstatymą. Profesinės veiklos praktikos atlikimas suteikė galimybę įgytas žinias pritaikyti netik kasdieniniame gyvenime, bet ir baigiamajame darbe. Kur aš galėsiu dabartines visas žinias ir įgytos praktikos panaudoti savo baigiamajame darbe.

Rašant šią praktiką aš savarankiškai panaudojau per trejus studijų metus įgytas žinias, taip pat naudojausi, Lietuvos Respublikos Akcinių bendrovių įstatymu, Lietuvos Respublikos Civiliniu kodeksu, Lietuvos Respublikos įstatymais ir teisės aktais.

  • Microsoft Word 35 KB
  • 2015 m.
  • 19 puslapių (4688 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jolita
  • Profesinės veiklos praktikos ataskaita Jūrų informacijos centras
    9.5 - 4 balsai (-ų)
Profesinės veiklos praktikos ataskaita Jūrų informacijos centras. (2015 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/profesines-veiklos-praktikos-ataskaita-juru-informacijos-centras.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 21 d. 03:05
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo