Profesinės veiklos pristatymas


Darbo tikslas ir. Darbo tikslai ir uždaviniai. Darbo tikslas – analizuoti profesinės veiklos informaciją. Profesinės veiklos informacija. Veikla (pavyzdžiui, medicina, teisė ar inžinerijaAdministratoriaus profesinės veiklos informacija. Įmonių ir įstaigų administratorius planuoja ir organizuoja kasdienį įmonės. Asmuo, kuris planuoja, organizuoja ir koordinuoja administracinę ūkinę įmonės veiklą. Teikia kitas informacines. Jis gali dirbti. Darbo eigos organizavimo tikslai ir principai. Darbo eigos organizavimo tikslai Kas ir kokį darbą turi atlikti. Profesinės kalbos etiketo reikalavimai. Etiketas – tai konkrečios visuomenės priimtos elgesio bei mandagumo taisyklės ir formos. Išvados. Darbe mes sutinkame skirtingų asmenybių. Literatūros sąrašas. Stultpinaitė J. , Valentienė D. , 2010, 2009, Studijų rašto darbų rengimo pagrindai.

Darbo vadovė: Dėst. Danutė Valentienė Šiauliai 2015 m.

Darbo tikslas ir uždaviniai Profesinės veiklos informacija Administratoriaus profesinės veiklos informacija Profesinės kalbos etiketo reikalavimai Išvados Literatūros sąrašas.

Darbo tikslas – analizuoti profesinės veiklos informaciją. Darbo uždaviniai: Aprašyti profesinės veiklos informaciją. Nurodyti pagrindinius profesinės kalbos etiketo reikalavimus.

Darbe mes sutinkame skirtingų asmenybių, todėl bendraujant kartais nutinka keblių situacijų. Etiketo laikymąsis padeda išlaikyti gerus santykius ir sklandų bendradarbiavimą. Galime tobulinti savo verbalinio ir neverbalinio bendravimo įgūdžius, išmokti sukurti savo įvaizdį ir gerai save pristatyti. Kultūra ir etiketas yra neatskiriami. Kultūra kaip ir etiketas atsispindi mąstyme, kalboje ir veiksmuose.

  • Kalbos kultūra Skaidrės
  • MS PowerPoint 54 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (811 žodžiai)
  • Kolegija
  • Birute
  • Profesinės veiklos pristatymas
    10 - 4 balsai (-ų)
Profesinės veiklos pristatymas. (2015 m. Lapkričio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/profesines-veiklos-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 20:30
×