Profesiniai susirgimai, jų tyrimas ir apskaita


Tikslai. Profesinės ligos ir jų klasifikacija. Profesinės ligos, sukeltos cheminių medžiagų. Profesinės ligos, sukeltos dulkių (aerozolių). Profesinės ligos, sukeltos biologinių veiksnių (profesinės infekcinės ligos). Profesinės ligos, sukeltos fizikinių veiksnių. Profesinės ligos, sukeltos įtampos. Profesinių ligų nustatymo tvarka. Nedarbingumo dėl profesinių ligų ekspertizė. Ligos ir būklės, kuriomis esant draudžiama dirbti profesinės rizikos sąlygomis. Išvados. Naudota literatūra:.

Rengiant šį darbą „Profesinės ligos“ aš sužinojau labai daug naudingos infrmacijos apie profesines ligas, profesinių ligų saugą ir klasifikavimą. Sužinojau, kad jos pagal ligų keliamus veiksnius yra skirstomos į 5 grupes: sukeltos cheminių medžiagų, sukeltos dulkių (aerozolių), sukeltos biologinių veiksnių, sukeltos fizikinių veiksnių ir netgi sukeltos įtampos.

Sužinojau kokios yra cheminės medžiagos, kurios sukelia profesines ligas.Labai naudinga informacija buvo apie profesines ligas sukeltas fizikinių veiksnių ir susijusių su alergizuojančiomis medžiagomis.

Manau, kad kiekvienas žmogus prieš pradedantis dirbti turi buti supažindimamas apie galimus pavojus dirbant kai kuriose srityse, kuriose gali kilti pavojų sveikatai. Kiekvienas asmuo, turi žinoti profesinių ligų nustatymo tvarką ir profesinių ligų keliamą riziką jų sveikatai.

  • Sauga Referatas
  • Microsoft Word 32 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (3507 žodžiai)
  • Ignas
  • Profesiniai susirgimai, jų tyrimas ir apskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Profesiniai susirgimai, jų tyrimas ir apskaita. (2013 m. Vasario 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/profesiniai-susirgimai-ju-tyrimas-ir-apskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 00:22
×