Profesionalaus kelionių vadovo darbo stebėjimo ataskaita


Vairuotojo keliones ataskaita. Kelioniu vadovui. Kelioniu vadovas dokumentai. Kelionės ataskaita. Kelione i beneliukso salis. Rumingo programa. Vairuotoju kelionių ataskaita. Keliones ataskaita dokumetu. Kelioniu vadovo paslaugos kaina. Kelionių vadovų darbas su turistų grupėmis.

Profesionalaus kelionių vadovo darbo stebėjimo ataskaita. Organizuota turistinė kelionė. Kelionių vadovas. Paaiškinimai kaip pildyti kelionės lapą. Literatūra. Organizuota turistinė kelionė (turizmo paslaugų rinkinys) – iš anksto parengta, už bendrą kainą parduodama turistinė kelionė, kurią sudaro ne mažiau kaip dvi turizmo paslaugos (apgyvendinimo, vežimo, kitą esminę kelionės dalį sudaranti turizmo paslauga, nesusijusi su vežimu ar apgyvendinimu) ir kuri tęsiasi ilgiau kaip 24 valandas arba yra įtraukta nakvynė. Kelionių vadovas – teisės aktų nustatytus kvalifikacinius reikalavimus atitinkantis fizinis asmuo, kuris suteikia kelionės metu informaciją ir lydi turistus kelionėse viduje arba užsienyje. Šių metų balandžio 3 dieną man teko važiuoti į organizuotą turistinę kelionę po Beneliukso šalis. Kelionė vyko per Lenkiją, Vokietiją, Liuksemburgą, Belgiją, Olandiją ir Prancūziją. Kelionėje teko stebėti, kaip kelionių vadovas pristato kelionę, jo pasiruošimą, ar buvo atlikti visi darbo etapai.

Organizuota turistinė kelionė (turizmo paslaugų rinkinys) – iš anksto parengta, už bendrą kainą parduodama turistinė kelionė, kurią sudaro ne mažiau kaip dvi turizmo paslaugos (apgyvendinimo, vežimo, kitą esminę kelionės dalį sudaranti turizmo paslauga, nesusijusi su vežimu ar apgyvendinimu) ir kuri tęsiasi ilgiau kaip 24 valandas arba yra įtraukta nakvynė.

Kelionių vadovas – teisės aktų nustatytus kvalifikacinius reikalavimus atitinkantis fizinis asmuo, kuris suteikia kelionės metu informaciją ir lydi turistus kelionėse viduje arba užsienyje.

šių metų balandžio dieną man teko važiuoti į organizuotą turistinę kelionę po beneliukso šalis.

Pirmas etapas, kurį kelionių vadovas turėjo atlikti, tai pasirengti kelionei: surinkti informaciją apie visas šalis, jų miestus, kuriuose teks apsilankyti ar pravažiuoti turistams.

Prieš važiavimą į kelionę vadovas gavo keletą dokumentų: grupės sąrašą, informaciją apie tarpines stotis ir sustojimo laiką, buvimo vietą bei informaciją apie keleivio vietą transporto priemonėje, sveikatos draudimo dokumentus, programą, kuriai ruošiasi, viešbučio vaučerius, viešbučio schemas, rumingas (kas su kuo miega), autobuso planą. Taip pat kelionių agentas pateikė informaciją kelionių vadovui apie turistų grupę, su kuria vadovui teks važiuoti, Vadovas paminėjo keletą žmonių, kurie kuom nors išsiskiria iš grupės.

Pirmasis kelionės vadovo susitikimas vyko auditorijoje: kelionės vadovas susipažino su grupe, supažindino turistus su programa, pravedė instruktažą, atsakė į visus turistų klausimus. Antrasis kelionės vadovo susitikimas su grupe vyko balandžio dieną, kelionės pradžioje, prie autobuso.

Turistams patogiai įsitaisius autobuse kelionių vadovas dar karta papasakojo apie kelionės programą, ir tiksliai paaiškino kokius objektus lankysime, planus pirmajai dienai.

Privažiuojant prie muitinių ar pasienio postų pagrindinis kelionės vadovo tikslas buvo supažindinti keleivius su elgesio normomis, paaiškinti ką reikia daryti (pasiimti pasą ir atversti paskutinį lapą su nuotrauka); retkarčiais kelionės vadovė rinko pasus ir atiduodavo muitininkui. Tuo metu vienas iš vairuotojų eidavo susimokėti už kelius.

Visos turistinės kelionės metu kelionės vadovas rūpinosi turistų užimtumu, važiuojant kitų šalių teritorijomis kelionės vadovas pasakojo apie tas šalis, jų buitį ir kasdienybę, valgius ir tradicijas, didžiuosius miestus, gyventojų skaičių ir įdomiausius lankomus objektus, jų atsiradimo istoriją.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2010 m.
  • 5 puslapiai (771 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gema
  • Profesionalaus kelionių vadovo darbo stebėjimo ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Profesionalaus kelionių vadovo darbo stebėjimo ataskaita. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/profesionalaus-kelioniu-vadovo-darbo-stebejimo-ataskaita.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 26 d. 09:28
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo