Profesionalumas ir etika konsultuojant mokykloje


Profesionalumas ir etika konsultuojant mokykloje. Konsultanto konfidencialumo kodas. Konfidencialumas ir teisė. Šiame skyriuje apibūdinami asmeninės konsultacijos apskaitos ir konsultavimo. Konfidencelumo kodeksas su mokiniais-klientais mokyklose. Vaikai turi teises, į konfidencialią konsultaciją. Mokinių polonkis į savižudybę. Kai kurias pavojingas. Teisinė ir moralinė pareiga atskleisti informaciją. Yra etikos dilemų. Teisinė padėtis, pagal amžiaus seksualinį elgesį. Mokytojas paprastai nemato mokinio privataus seksualinio elgesio. Vaikų apsauga ir konfidencialumas. Dauguma vakarų pasaulio.


Konsultanto konfidencialumo kodas, įsipareigojimas apsaugoti asmeninę medžiagą, tačiau absoliutus konfidencialumas yra nerealu, konsultuojant jaunus žmones švietimo įstaigose.

Šiame skyriuje apibūdinami asmeninės konsultacijos apskaitos ir konsultavimo, žmonių kurie susiję su: Psichinė ir fizinė sveikata; Dvasinis konsultavimas; konsultavimą ir patarimus savanoriška kliento gerove, arba asmens atsakingo už teismo nutartį. Visa informacija susijusi su klientu turi būti laikoma konfidencialia. Konfidencialumas baigiasi ten, kur prasideda pavojus.

Vaikai turi teises, į konfidencialią konsultaciją, net jei jie yra 16 metų amžiaus. Jei mokinys-klientas nenori, kad tėvai žinotų konsultacijos metu vykusio pokalbio, tai konsultantas neturi teisės jos atskleisti. Konsultantai gali pasiūlyti kreiptis į kitas konsultacijas agentūras ar psichologines / psichiatrines paslaugas savo klientams. Jaunesniems nei 16 ar 18 metų amžiaus vaikams dėl gydimo reikia gauti tėvų sutikimą.

Kai kurias pavojingas gyvybei problemas, iškilusias terapijoje konsultantas įpareigotas pranešti šeimos nariams ar kitiems specialistams. Darbas su jaunimu reikalauja sąmoningumo ir kompetencijos. Specialistas privalo apsvarstyti ir įvertinti pusiausvyrą tarp jaunų žmonių priklausomybės nuo suaugusiųjų, rūpinasi ir jų plėtrą siekiant veikti savarankiškai.

  • MS PowerPoint 240 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (477 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kamilė
  • Profesionalumas ir etika konsultuojant mokykloje
    10 - 1 balsai (-ų)
Profesionalumas ir etika konsultuojant mokykloje. (2017 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/profesionalumas-ir-etika-konsultuojant-mokykloje.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 02 d. 02:17
×
147 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo