Programavimas C++ kalba konspektas


Programos kūrimo ir vykdymo technologija +. programos kūrimo ir vykdymo etapai. Kalbos elementai ir paprasčiausi operatoriai. duomenys. Kalbos elementai ir paprasčiausi operatoriai. paprasčiausia įvestis ir išvestis. Kalbos elementai ir paprasčiausi operatoriai. reiškiniai. Kalbos elementai ir paprasčiausi operatoriai. matomumo sritis. Prieskyros , ciklų ir sąlygų operatoriai. prieskyros operatoriai. Kintamasis = reiškinys. Prieskyros , ciklų ir sąlygų operatoriai. ciklai. Prieskyros , ciklų ir sąlygų operatoriai. sąlygos. Sąlyga if - else. Įdėtinės sąlygos else - if. Prieskyros , ciklų ir sąlygų operatoriai. operatoriai break ir continue cikluose. Prieskyros , ciklų ir sąlygų operatoriai. operatorius go to. MASYVAI. Vienmačiai masyvai. MASYVAI. Daugiamaciai masyvai. Kintamųjų matomumas ir gyvavimas. lokalūs kintamieji. Kintamųjų matomumas ir gyvavimas. globalūs kintamieji. Kintamųjų matomumas ir gyvavimas. statiniai lokalūs kintamieji. Kintamųjų matomumas ir gyvavimas. vardų sritys.


5. KALBOS ELEMENTAI IR PAPRASČIAUSI OPERATORIAI . Paprasčiausia įvestis ir išvestis.

Prieskyros operatorius = į ląstelę, esančią kairėje operatoriaus pusėje, nukopijuoja reiškinio, esančio kairėje pusėje, reikšmę. Jei ląstelėje jau buvo kokia nors reikšmė, ji ištrinama ir pakeičiama nauju turiniu. Operatoriaus bendrasis pavidalas yra kintamasis = reiškinys ; o reiškinys gali būti supaprastėjęs iki kintamojo arba konstantos. Prieskyros operatorius yra žemesnio vyresnumo nei visi veiksmų operatoriai.

while ciklas ( taip pat privalo tenkinti salyga nes kitaip nebus pradetas)

11. PRIESKYROS, CIKLŲ IR SĄLYGŲ OPERATORIAI. Operatoriai break ir continue cikluose.

  • Microsoft Word 83 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1457 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tomas
  • Programavimas C++ kalba konspektas
    10 - 2 balsai (-ų)
Programavimas C++ kalba konspektas . (2017 m. Lapkričio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/programavimas-c-kalba-konspektas.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 19 d. 05:44
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!