Programavimas ir jo kalbos


Programavimas. Išvada Sužinosim ką vadiname programavimu. Programavimas - kompiuterių programų kūrimo proceso dalis. Programavimo kalbos Kiekviena programa rašoma viena ar kita programavimo kalba. Mašininis kodas - instrukcijų ir duomenų rinkinys kurį tiesiogiai vykdo mašina. Programų kūrimas – sudėtingas procesas ir programavimas tėra nedidelė šio proceso dalis. Programų kūrimas. Testavimas. Jei testavimo metu paaiškėja. Imperatyvusis programavimas Pagrindinis šio stiliaus principas programa – tai komandų. Programavimo stiliai. Nuoseklusis programavimas Tai programavimas be jokių taisyklių. Struktūrinis (procedūrinis) programavimas Struktūrinis programavimas uždeda apribojimus. Objektinis programavimas objektiškai kuriamos programos struktūra suskirstoma į klases. Deklaratyvusis programavimas Deklaratyviojo programavimo principas programa aprašo kokias sąlygas sprendinys turi tenkinti. Funkcinis programavimas Funkciniame programavime sprendinio sąlygoms aprašyti naudojamos funkcijos. Loginis programavimas Loginiame programavime sprendinio sąlygas aprašo duomenys. Dinonaminis programavimas Dinaminis programavimas – programavimo metodas, paremtas uždavinio skaidymu į mažesnes susijusias problemas. Rezultatas Aš manau. Apibrėžimas. Ikia apskaičiuoti  -tąjį sekos narį.


Išvada: Sužinosim ką vadiname programavimu, kokios būna programavimo kalbos, kokios yra pagrindinės ir dažniausiai pasitaikančios kūrimo dalis ir programavimo stilius.

Rezultatas: Aš manau, kad ką išdesčiau buvo naudinga tam kas nori būti programuotoju ir tam kam yra įdomu. Tikiuosi, kad visiem buvo įdomu klausytis ir manau, kad visi sužinojo apie programavimą ir kas jis yra.

Apibrėžimas. Rekursyvus sprendimas būtų toks.

  • MS PowerPoint 1023 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (545 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Jokūbas
  • Programavimas ir jo kalbos
    10 - 3 balsai (-ų)
Programavimas ir jo kalbos . (2018 m. Lapkričio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/programavimas-ir-jo-kalbos.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 06:29
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo