Programavimo C kalba užduotys praktikai


Programavimo užduotys. C++ uzdaviniai. C++ užduotys. Programavimo uzduotys c++. Programavimo uzdaviniai. C++ programavimo uzduotys. C programavimo uzduotys. Programavimas c++ uzduotys. Programavimo uždaviniai c++. Programavimas c uzdaviniai.

Programavimo C++ kalba uždaviniai. 35 Uždaviniai pasipraktikavimui. Atlikite užduotis Nr. 1 pagal savo numerį grupės sąraše. Jei kam sąrašo gale neužteks skaičių, vėl pradėkite iš pradžių. Taip pat atlikite užduotį Nr. 3; vidinę struktūros sudėtį galite pasirinkti savo nuožiūra. Užduotis Nr. 2 nėra privaloma, bet jei ją padarysite gausite papildomų balų per baigiamąjį egzaminą. Atlikę užduotis, atsiskaitykite su savo laboratorinių darbų vadovais. Maksimalus balas už savarankiškas užduotis – 4. Duotas sveikas skaičius n ir realus x. Apskaičiuoti. Tegul intervalas (a, b) padalintas taškais į n lygių dalių; kiekviename taške yra apskaičiuojama funkcijos. Duotas realus skaičius b. Duomenų seka apibrėžiama taip. Rasti visus automorfinius skaičius iš intervalo [n, m]. Automorfiniai skaičiai yra
lygus jų kvadrato paskutiniam skaitmeniui ar skaitmenims. Prie tam tikrų įvedamų skaičių x, N ir E apskaičiuoti nurodytą sumą. Taip pat apskaičiuoti sumą tų dėmenų, kurie pagal absoliutų didumą didesni už E. Antru atveju sumuoti iki dėmens ,kuris yra mažesnis už E. Palyginkite sumavimo rezultatus su tiesiogiai apskaičiuotais.

Atlikite užduotis nr. pagal savo numerį grupės sąraše. Taip pat atlikite užduotį nr. Užduotis nr. nėra privaloma, bet jei ją padarysite gausite papildomų balų per baigiamąjį egzaminą. Atlikę užduotis, atsiskaitykite su. Tegul interva. Tegul interva.

Duotas sveikų skaičių masyvas, kuriame skaičiai gali kartotis. Sukurti kitą masyvą į kurį pakliūna tik pasikartojantys skaičiaduota matrica nxm. Visi elementai yra skirtingi. Kiekvienoje eilutėje išrinkite elementą su mažiausia reikšme ir tarp jų raskite didžiausiduotos dvi kvadratinės matricos a ir b. Sukurti trečią matricą c, kurioje bus atitinkamai dideduota kvadratinė matricą. Sukeisti vietomis stulpelį, kuriame yra mažiausias elementas su stulpeliu, kuriame yra didžiausias.

Duota kvadratinė matricą. Sukeisti vietomis eilutę, kuriame yra didžiausias elementas su eilute, kuriame yra mažiausias.

Duotos dvi vienodo dydžio matricos a ir b. Surasti kokios matricos a elementus, kurie yra didesni už atitinkamus matricos b elementus.

Duotos dvi kvadratinės matricos a ir b. Rasti trečią matricą c, ksukurti sudėtinę duomenų struktūrą sudaryta iš nemažiau kaip laukų iš kurių bent vienas turi būti skaitinis (real) ir bent vienas sudėtinis (struct). Įvesti duomenis į masyvą ir apskaičiuoti bendrą skaitinio lauko sumą ir vidurkį, vykdyti duomenų paiešką pagal du laukus ir rūšiavimą pagal vieną lauką. Atspausdinti surūšiuotą masyvą.

  • Microsoft Word 44 KB
  • 2012 m.
  • 7 puslapiai (1258 žodžiai)
  • Virginija
  • Programavimo C kalba užduotys praktikai
    10 - 1 balsai (-ų)
Programavimo C kalba užduotys praktikai. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/programavimo-c-kalba-uzduotys-praktikai.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 25 d. 16:31
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo