Programavimo c++ kursinis. Į trikampį įbrėžto ir apie trikampį apibrėžto apskritimo spindulio radimas


Programavimo kursiniai darbai. Kursinis darbas c++. Kursiniu darbu temos c++. Programavimas trikampio apskaiciavimas c++. Ivadas apie c++. Kursiniai darbai c++. C++ darbai. C++ darbo metodika. Programavimo darbas c++. C++ programavimo darbai.

Į trikampį įbrėžto ir apie trikampį apibrėžto apskritimo spindulio radimas. Programavimo c++ kursinis darbas. Įvadas. Aprašymas. Programos veikimas. Programos tekstas. Išvados. Literatūra. Priedai.

Paskaitos „Programavimas C++“ kursinio darbo tema - „ Į trikampį įbrėžto ir apie trikampį apibrėžto apskritimo spindulio radimas“. Galima lengvai suprasti, jog tema susijusi su trikampiais ir apskritimais: trikampių plotų, pusperimetrių radimu ir apskritimo spindulio apskaičiavimu. Ši tema pasirinkta, nes kiekvienoje srityje, kurioje reikia nors kiek matematikos, jei tiksliau, geometrijos, neapsieinama be būtinybės rasti geometrinių figūrų plotus, perimetrus, skersmenis, o būtent trikampis ir apskritimas yra vienos iš dažniausiai naudojamų geometrinių figūrų. Taigi, ši programa skirta mokiniams, studentams, o galbūt ir įvairių sričių specialistams pagelbėti.

  • Informatika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 64 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (746 žodžiai)
  • Universitetas
  • Baltuteaaaa
  • Programavimo c++ kursinis. Į trikampį įbrėžto ir apie trikampį apibrėžto apskritimo spindulio radimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Programavimo c++ kursinis. Į trikampį įbrėžto ir apie trikampį apibrėžto apskritimo spindulio radimas. (2012 m. Rugsėjo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/programavimo-c-kursinis-i-trikampi-ibrezto-ir-apie-trikampi-apibrezto-apskritimo-spindulio-radimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 16:14
×