Programavimo pagrindai c++


Programavimo pagrindai. Įvadas. Šioje pamokoje prisiminsime ką reikia žinoti norint išmokti programuoti algoritmo sąvoką. Programavimo atsiradimas. Pirmieji kompiuteriai buvo sukurti maždaug praeito šimtmečio viduryje ir tuo pačiu iškilo programavimo problema. Porgramavimo kalbos pasirinkimas. Iš daugybės programavimo. Kas yra programavimas ? Programavimo kalba – tai nurodymų, arba komandų, kalba. Taigi programavimas yra algoritmų kūrimas ir užrašymas programavimo kalbos žymenimis. Algoritmo savybės. Kiekvienas algoritmas privalo turėti pradinius duomenis ir rezultatus. Keistas algoritmas. Sugalvokite kokį nors vienaženklį skaičių. Programos kūrimo etapai. Programavimas, kaip ir visi kiti žmogaus darbai, atliekamas laikantis tam tikrų nurodymų. C++ kalbos abėcėlė. Kiekviena kalba turi savo abėcėlę, skyrybos ženklus. Bibliotekos. Nors C++ kalba. Programavimo c++ kalba aplinka. Programavimo C++ kalba aplinka yra integruota, t.

Pirmieji kompiuteriai buvo sukurti maždaug praeito šimtmečio viduryje ir tuo pačiu iškilo programavimo problema. Pirmoji žinoma programavimo kalba PlanKalcul pasiūlyta 1945 m., o 1957m. sukurta kalba FORTRAN (iš anglų k. FORmula TRANslation), kuri tapo viena populiariausių tuometinių skaičiavimams skirtų programavimo kalbų. Per 50 – 60 metų atsirado daugybė įvairios paskirties programavimo kalbų. Paminėsime kelias populiariausias: ALGO (1958 m.) - moksliniams skaičiavimams atlikti skirta programavimo kalba , kuri turėjo įtakos daugelio programavimo kalbų evoliucijai. Ši kalba buvo pirmas bandymas sukurti universalią programavimo kalbą . PASCAL (1973 m.) – universali kalba programavimui mokyti; C (1973 m.) – efektyvi, universali kalba, tinkanti ir skaičiavimams atlikti ir sisteminės programos rašyti. Ją sukūrė Kenas Tomsonas (Ken Thomson) ir Denisas Ričis (Dennis Ritchie), o pagrindinė kalbos paskirtis buvo vartotojimas UNIX operacinėje sistemoje. Be to, C kalba programuotojams suteikia daug laisvės. Dėl šios savybės, kuriant kitas programavimo kalbas , C kalbą imta mėgžioti. C++ (1983 m.) - C kalba, kurią išplėtojo Bjarnis Stroustrupas (Bjarne Stroustrup). 1998 m. buvo patvirtintas C++ programavimo kalbos standartas, kuris 2003 m. buvo šiektiek pataisytas. Programavimas yra įdomus ir svarbus dėl to, kad jis susijęs ne vien su skaičiavimais. Šiuo metu tikriausiai nerastumėte srities, kurioje nebūtų taikomos įvairios programos. Visą skaitmeninę techniką – kompiuteris, mobilius telefonus , automobilius ir kt. – valdantys valdikliai įmontuoti procesoriai arba kompiuteriai veikia tik atlikdami programas . Šias programas ir kuria programuotojai.

  • MS PowerPoint 46 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (1039 žodžiai)
  • Andrius
  • Programavimo pagrindai c++
    10 - 8 balsai (-ų)
Programavimo pagrindai c++. (2015 m. Kovo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/programavimo-pagrindai-c.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 29 d. 09:49
×