Programavimo stilius ir kultūra


Programos stilius ir kultura. Programos stilius. Objektinis programavimas referatas. Paskalio programavimo kultura. Pascal programavimo stilius. Referatas , programavimas. Programavimas php referatas. Programavimo kultura. Apie programavima referatas. Informacine programavimo kultura.

Įvadas. Programuotojas, kompiuteris, vartotojas. Programavimo stilius. Programavimo kultūra. Redagavimas. Komentarai. Programos apiforminimas. Ataskaitos, jų apiforminimas. Išvada. Literatūra.

Algoritmai ir programos rašomos ne tik kompiuteriui. Dažnai jomis domis ir jas skaito žmogus. Kompiuteris atlieka veiksmus formaliai, jam nesvarbu ar programa užrašyta aiškiai, gražiai apipavidalinta. Tačiau skaitytojui tai svarbu. Programą, kurią parašėte šiandien, gali tekti skaityti po kelių savaičių, mėnesių arba metų. Jei ji nebus aiški ir greitai suvokiama, gali būti, kad ir jūs, šios programos autorius, ją vargiai suprasite. Todėl verta kalbėti apie programavimo kultūrą.

Šiame darbe panagrinėsime, kokie yra patarimai rengiantiems programas, kaip jas reikėtų aprašyti.

Taigi rašant programas visada reikia turėti omeny, kad ją skaityti gali tekti kitiems žmonėms. Naudojantis nesudėtingomis taisyklėmis, galima parašyti lengvai skaitomą ir suprantamą programą, taip sutaupant savo ir kitų žmonių laiką.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (1069 žodžiai)
  • Laura
  • Programavimo stilius ir kultūra
    10 - 2 balsai (-ų)
Programavimo stilius ir kultūra. (2012 m. Balandžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/programavimo-stilius-ir-kultura.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 14 d. 14:49
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!