Programinės ir techninės įrangos diegimas UAB „Kratos’’


Programinės ir techninės įrangos diegimas UAB ,,Kratos’’. Darbo temos aktualumas, problema. Darbo tikslas ir uždaviniai. Įmonės pristatymas. Programinės ir techninės įrangos diegimo teoriniai aspektai. Programinės įrangos klasifikacija. Programinės įrangos diegimo procesas. Kompiuterinių tinklų rūšys ir topologija. Kompiuterinių tinklų sauga. Programinės įrangos diegimas įmonėje. Kompiuterinio tinklo kūrimas ir programinės įrangos konfigūravimas. Išvados. Pasiūlymai.


Naujausios kompiuterinės technologijos leidžia įmonei automatizuoti daugybę verslo procesų, pagerinti verslo rezultatus. Programinė ir techninė įranga vystosi didžiuliu greičiu, diegiamos naujos informacinės technologijos, kurios palengvina įmonės valdymą. Baigiamajame darbe apžvelgtas programinės ir techninės įrangos diegimo procesas UAB ,, Kratos’’ naujoje buveinėje.

Darbo tikslas. UAB „Kratos“ naujoje buveinėje neturi programinės ir techninės įrangos, todėl pagrindinis darbo tikslas – įdiegti naują programinę ir techninę įrangą ,ją ištestuoti, išanalizuoti įrangos veikimą. Darbo uždaviniai. Apžvelgti programinės ir techninės įrangos diegimo teorinius aspektus. Susipažinti su įmonės struktūra, veikla, informaciniais srautais, buveinės patalpų planu, darbo vietų išdėstymu.

Įvertinti programinės ir techninės įrangos poreikį įmonėje. 4. Įdiegti programinę ir techninę įrangą įmonėje. 5. Atlikti programinės ir techninės įrangos derinimo, reguliavimo darbus, užtikrinti informacinio tinklo saugumą. Teisingai ir tinkamai įrengta įmonės buveinė formuoja teigiamą įvaizdį, gerina darbuotojų darbo sąlygas, įmonės veikla tampa efektyvesne ir sukoordinuota.

UAB ,,Kratos‘‘ projektuoja ir instaliuoja visų paskirčių statiniams apsaugines signalizacijas, vykdo vidinių ir išorinių elektros tinklų projektavimą, montavimą. Vykdo elektros sistemų garantinį ir po garantinį aptarnavimą, sprendžia iškilusias eksploatavimo problemas. Įmonė siūlo vartotojams šiuolaikinius apsaugos, priešgaisrines, vaizdo stebėjimo sistemas, organizuoja duomenų įrašymą ir jų saugumą.

Programinės ir techninės įrangos diegimo teoriniai aspektai.Programinės įrangos klasifikacija.

  • MS PowerPoint 709 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (675 žodžiai)
  • Kolegija
  • Elis
  • Programinės ir techninės įrangos diegimas UAB „Kratos’’
    10 - 3 balsai (-ų)
Programinės ir techninės įrangos diegimas UAB „Kratos’’. (2019 m. Spalio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/programines-ir-technines-irangos-diegimas-uab-kratos.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 05 d. 13:36
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo