Programos Debug galimybių tyrimas


Debug komandos. Kaip naudotis su debug?.

Susipažinti su DOS programa “debug” ir išmokti ja naudotis. Išvados. Programos “debug” galimybių tyrimas.

Darbą tikrino: doc. A. Gra˛ulevičius ištyrę registrų turinius mes sudarė taip pat šitame darbe, pasinaudojant debug`eriu, operatyviojoje atmintyje mes įrašėme simbolių ir skaičių eilutę. Tai galima padaryti naudojant komandą `enter`: e. L cs.

Po to į ekraną mes išvedėme 256 baitų atminties lauką: d 100 256, ir įsitikinome, kad pirmuosius du punktus mes atlikome teisingai. Taip pat,naudojant komandą `compare`: c 100 180, mes patikrinome ar nėra skirtumų tarp šitų dviejų atminties laukų. Pasinaudodami komanda `search`: s cs:100, atminties lauke cs:100 l100 suradome failą originalą ir jo kopiją.

Nustatėme, kokie šešioliktainiai mes susipažinome su programa debug . Ji skirta klaidų paieškai vykdomuosiuose ir objektiniuose failuose (*. Exe, *. Obj). Programa taip pat leidžia peržiūrėti ir pakeisti atminties bei registrų tūrinius, rašyti nesudėtingas programas asemblerio kalba. Leidžia naudotis disasembleriu, Šešioliktainius kodus versti mnemoniniais.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (508 žodžiai)
  • Universitetas
  • Programos Debug galimybių tyrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Programos Debug galimybių tyrimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/programos-debug-galimybiu-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 13:17
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo