Programos Debug galimybių tyrimas


Debug komandos. Kaip naudotis su debug?.

Elektronikos laboratorinis darbas. Susipažinti su DOS programa “debug” ir išmokti ja naudotis. Išvados. Programos “debug” galimybių tyrimas.


Darbą tikrino: doc. A. Gra˛ulevičius ištyrę registrų turinius mes sudarė taip pat šitame darbe, pasinaudojant debug`eriu, operatyviojoje atmintyje mes įrašėme simbolių ir skaičių eilutę. Tai galima padaryti naudojant komandą `enter`: e. L cs.

Po to į ekraną mes išvedėme 256 baitų atminties lauką: d 100 256, ir įsitikinome, kad pirmuosius du punktus mes atlikome teisingai. Taip pat,naudojant komandą `compare`: c 100 180, mes patikrinome ar nėra skirtumų tarp šitų dviejų atminties laukų. Pasinaudodami komanda `search`: s cs:100, atminties lauke cs:100 l100 suradome failą originalą ir jo kopiją.

Nustatėme, kokie šešioliktainiai mes susipažinome su programa debug . Ji skirta klaidų paieškai vykdomuosiuose ir objektiniuose failuose (*. Exe, *. Obj). Programa taip pat leidžia peržiūrėti ir pakeisti atminties bei registrų tūrinius, rašyti nesudėtingas programas asemblerio kalba. Leidžia naudotis disasembleriu, Šešioliktainius kodus versti mnemoniniais.

Programos Debug galimybių tyrimas. (2010 m. Kovo 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/programos-debug-galimybiu-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 08:20