Programos kūrimas taikant JAVA programavimo kalbą


Programos kūrimas taikant JAVA programavimo kalbą. Turinys. Įvadas. Programa. Programos kodas. Išvados.


Pagal paties sugalvotą temą - Mylių konvertavimas, pasitelkus Java programavimo kalbą ir žinias įgytas paskaitų metu, buvo sukurta programa. Programos tema kilo prisiminus, įdomesnius matavimo vienetus tokius kaip jūrmylė, mylia, kilometrai. Manau, kiekvienam įdomu kiek mylia turi jūrmylių, ar kilometrai mylių.

Pirmiausia, programos kūrimui naudojau „NetBeans IDE 8.2“ programa, kuria naudojomės paskaitų metu.

Mano sukurtos programos veikimo principas yra labai paprastas: pasirenkame iš kokių matavimo vienetų į kokius norime konvertuoti skaičius ir spaudžiame konvertavimo mygtuką. (Pvz. Žemiau esančioje foto)

Norint išbandyti programos veikimą, privaloma nurodyti opciją, t.y. iš kokių matavimo vienetų į kokius norite skaičius perversti, pasirinkus reikia įrašyti norimus skaičius, jei neįrašysite programa “išmes” naują langą su klaidos įspėjimu.

Kaip matoma pavyzdžių nuotraukose, programoje taip pat po visais konvertavimais galima pamatyti formules, pagal kurias programa konvertuoja skaičius.

Norint išeiti iš programos tereikia paspausti išėjimo mygtuką ir programa užsidarys.

Atlikus savarankišką darbą buvo sukurta skaičių į mylių, jūrmylių, bei kilometrų konvertavimo programa. Sukurta programa naudotis yra nesunku ir paprasta, todėl ja gali naudotis kiekvienas, kuriam reikia tokios programos. Programoje tereikia pasirinkti opciją iš kokio matavimo vieneto į kokį norite konvertuoti skaičius, paspausti konvertuoti ir sistema pateiks ne tik teisingą atsakymą, bet ir formulę pagal kurią skaičiavo.

  • Microsoft Word 205 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (1041 žodžiai)
  • Kolegija
  • Deima
  • Programos kūrimas taikant JAVA programavimo kalbą
    10 - 3 balsai (-ų)
Programos kūrimas taikant JAVA programavimo kalbą. (2019 m. Vasario 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/programos-kurimas-taikant-java-programavimo-kalba.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 04 d. 16:26
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo