Programų Finvalda ir Pragma palyginimas


Įvadas. Kompiuterzuotų apskaitos programų apibūdinimas. Kompiuterizuotos apskaitos programos „Finvalda“ aprašymas. Kompiuterizuotos apskaitos programos „Pragma“ aprašymas. Kompiuterizuotų apskaitos programų palyginimas. Išvados. Literatūra ir šaltiniai. Priedai.


Darbo aktualumas. Nuolat besikeičiančios ir tobulėjančios šiuolaikinės technologijos yra kuriamos tam, kad padėtų žmogui ir aišku palengvintų jo atliekamus darbus. Buhalterinės apskaitos srityje specialistų darbą palengvina sukurtos kompiuterizuotos apskaitos programos. Šiandieninėje rinkoje jų pateikiama labai daug, todėl yra ganėtinai sunku išsirinkti tinkamiausią. Taip pat galima pabrėžti, jog programos, kurios kuriamos įvairiems įmonių tipams gali skirtis, bet yra ir kompiuterizuotų apskaitos programų, kurios beveik neturi skirtumų ir yra labai panašios. Taigi, būtina apžvelgti kompiuterizuotos apskaitos programas, naudojamas Lietuvoje ir išskirti jų panašumus bei skirtumus.

Darbo objektas - kompiuterizuotos apskaitos programos „Finvalda“ ir „Pragma“.

Darbo tikslas - palyginti kompiuterizuotas apskaitos programas „Finvalda“ ir „Pragma“.

Darbo uždaviniai:

Darbo metodai. Internetinių šaltinių sisteminimas, analizė ir apibendrinimas, palyginimo metodas.

Naudodami buhalterinės apskaitos programą „Finvalda“ galima rasti naudingų programos funkcijų, papildomų modulių, kurie gali padėti tiksliai ir operatyviai gauti reikiamą informaciją bei palengvinti darbo užmokesčio skaičiavimą ar gaminių ir prekių savikainos perskaičiavimą. Tačiau, norimi moduliai papildomai kainuoja. Programų ir modulių kainos pateikiamos 1-ame šio darbo priede.

2. Automatiškai tvarkomos ilgalaikio turto, būsimųjų laikotarpių sąnaudų kortelės.

3. Pilnas sandėlių ir prekių valdymas, galima naudoti objektus.

6. Yra vartotojų, teisių, periodų uždarymo, įrašų rakinimo ir pan. sistemos.

Teikiamos nemokamos konsultacijos telefonu ar elektroniniu paštu.

Ataskaitų ar dokumentų negali pats kurti ar koreguoti.

Išnagrinėjus buhalterinės apskaitos programą „Finvalda“, galima sakyti, kad ji turi daug daugiau privalumų nei trūkumų. Labai svarbus privalumas yra tai, jog įvykus klaidai galima ją greitai ištaisyti ir dirbti toliau. Išnagrinėjus pliusus ir minusus, mano nuomone, ši programa yra labai gera vedant apkaitą, nes yra paprasta, aiški ir lengvai įsisavinama.

Nuolat tobulinant programą išleistos dvi versijos:

  • Microsoft Word 56 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1711 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sangrija
  • Programų Finvalda ir Pragma palyginimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Programų Finvalda ir Pragma palyginimas. (2016 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/programu-finvalda-ir-pragma-palyginimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 14 d. 06:56
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo