Programų sistemų inžinerijos įvadas laboratorinis darbas


Programų sistemų inžinerijos įvadas laboratorinis darbas.


Projektas skiriamas modernizuoti įvairaus stiliaus ir tipo rūbus, kurie nušvies žmonių kasdienį gyvenimą įvairiomis spalvomis tiesiogine to žodžio prasme. Ši rūbų linija yra ypatinga tuo, jog dalinai drabužio dizainą bus galima lengvai pakeisti ir tai nereikalaus jokių papildomų išlaidų, be to patys vartotojai tai galės padaryti vos kelių mygtukų paspaudimu. Šiame dokumente pateiktoje medžiagoje stengiamasi aprašyti ir išdėstyti viską kuo paprasčiau, suprantamiau tiek vartotojui, tiek užsakovui. Sistema „Humana On Steroids“ yra intelektualinė Justino Pliuskio ir Pauliaus Janėno nuosavybė.

Mūsų kuriamos sistemos pavadinimas – „Humana On Steroids“. Toliau dokumente ši programų sistema sutrumpintai bus vadinama „HOS“. HOS sistemos dalykinė sritis yra marškinėlių kūrimas pasitelkiant naują e- tekstilės technologiją bei jų modeliavimas programėlės pagalba įvairiose platformose. Mūsų, kaip ir kiekvieno „startuolio“ tikslas yra sėkmingai pradėti verslą, jį plėtoti bei patekti į vietinę, o vėliau ir į pasaulinę rinkas. Siekiant užtikrinti maksimalų komfortą vartotojams, siekiame sukurti kuo paprastesnę sistemą.

“HOS” kompanijos tikslas- specializuotis ne tik aprangos linijos kūrimo bet ir jų platinimo paslaugomis. Aprangos sritį pasirinkome todėl, nes tai yra viena iš sričių, kuri per dešimtmečius technologinių atžvilgių mažiausiai pasistūmėjo išmaniųjų technologijų srityje. Tačiau atsirandant naujoms tekstilės rūšims, tokioms kaip e-tekstilė ši industrijos šaka bręsta naujiems, dideliems pokyčiams. Todėl pasinaudodami esama padėtimi, užpildysime šią spragą. Drabužiai bus kuriami integruojant tiek senas tiek naujas elektronikos technologijas, kuriant stilingus bei modernius rūbus. Pats pirmasis mūsų kuriamas produktas, bus marškinėliai. Mūsų kompanijai pradėjus veiklą bei pagaminus pilnai išbaigtą produktą, bus ieškomi investuotojai, užsakovai, kurių pagalba plėtimasis rinkoje bus daug spartesnis. Gaminami marškinėliai turės LED šviesos diodų ekraną, kuriame vartotojas mūsų sukurtos aplikacijos pagalba galės atvaizduoti įvairius užrašus, vaizdus, animacijas.

  • Microsoft Word 264 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (1727 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vaidas
  • Programų sistemų inžinerijos įvadas laboratorinis darbas
    7.5 - 2 balsai (-ų)
Programų sistemų inžinerijos įvadas laboratorinis darbas. (2016 m. Lapkričio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/programu-sistemu-inzinerijos-ivadas-laboratorinis-darbas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 08 d. 21:38
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo