Projektas apie burnos higieną


Tikslas. Uždaviniai. Dantų valymas. Tinkamas laikas valytis dantis. Dantų pasta. Rūkymo žala. Mokykloje tarp šeštų klasių atlikome apklausą apie dantų higieną. Kiek kartų per. Ar tu naudoji skalavimo skystį?. a taip – 15. b ne – 19. c kartais –. Kas kiek laiko. Kas kiek laiko keičiate dantų šepetuką. Ar naudojate dantų siūlą?. a taip – 11. b ne – 23. c kartais –. Ar žinote kokią žalą daro rūkymas dantims. Išvados. Rekomendacijos. Dėkojame už dėmesį !

Sužinoti kaip šeštokai laikosi burnos higienos. Kaip taisyklingai prižiūrėti burnos higieną.

Ieškoti informacijos internete apie burnos higieną. 2. Iš sužinotos informacijos padaryti skaidres. 3. Apklausti mokyklos šeštokus. 4. Padaryti išvadas apie apklausą.

Svarbiausia tinkamai valytis dantis, todėl kruopščiai valykite dantis rytais. Skalaukite tam skirtu skalavimo skysčiu, o jeigu tokios galimybės neturite pakramtykite becukrę kramtomają gumą.

Dantis privaloma valyti ne rečiau kaip du kartus per dieną. Geriausia valytis yra vos tik pavalgius. Tačiau labai svarbu valytis dantis taisyklingai sukamaisiais judesiais.

Kiek kartų per dieną tu valaisi dantis?a) 1 karta – 8b) 2 kartus – 33c) kelis kartus – 3.

Kas kiek laiko einate pas dantistą? a) rečiau nei per metus – 15 b) dažniau nei per metus - 27.

  • MS PowerPoint 346 KB
  • 2016 m.
  • 19 puslapių (336 žodžiai)
  • Evelina
  • Projektas apie burnos higieną
    10 - 2 balsai (-ų)
Projektas apie burnos higieną. (2014 m. Lapkričio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/projektas-apie-burnos-higiena.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 00:21
×