Projektas - kompiuterio mokymų kursai


Įvadas. Projekto pristatymas. Projekto veiklų suvestinė. Preliminari projekto sąmata. Projekto veiklų grafikas. Išvados.

Darbo tikslas – parengti projekto veiklų grafiką.

Projekto tikslas – pritraukti vidutinio amžiaus žmones išmokti naudotis kompiuteriu Panevėžio mieste.

Tikslinę grupę sudarys 10-20 žmonių grupė tam, kad dėstytojas turėtų galimybę skirti pakankamai dėsmesio kiekvienam asmeniui. Projektas bus vykdomas Panevėžio mieste, verslo centre „Roma“. Planuojama, kad projekto trukmė bus 1 mėnuo. Mokymai vyks darbo dienomis nuo 18 iki 21 valandos. Projekto veikla bus vykdoma nuo 2015 m. vasario 2 d. iki 2015 m. kovo 3 d. Už projekto veiklą bus atsakingas: projekto organizatorius, IT dėstytojas, administratorė. Projektą iš dalies finansuoja: Švietimo ir Mokslo ministerija.

OPERACINĖ SISTEMA „WINDOWS“. Bendrosios žinios apie kompiuterį ir jų operacinių sistemų funkcijos. OS Windows darbalaukis, piktogramos, langas ir jo sudėtines dalys, veiksmai su juo.

*Savaitgaliais mokymai nevyksta (t.y. vasario 7, 8, 14, 15, 21, 22, 28 ir kovo 1 dienomis).

1. Organizuojamas projektas yra susijęs su informacinėmis technologijomis – kompiuterio mokymų kursu, kurio metu vidutinio amžiaus asmenys išmoks gebėti naudotis kompiuteriu, todėl šis projektas bus „minkštasis“. Šie kursai, vidutinio amžiaus asmenis, išmokys efektyviai naudotis programų teikiamomis galimybėmis, susirasti norimą ir naudingą informaciją internete, bei rašyti ir siųsti laiškus tiek asmeniniams, tiek darbo tikslais. Mokymai vyks nuo 2015 m. vasario 2 d. iki 2015 m. kovo 3 d., darbo dienomis nuo 18 iki 21 valandos. Planuojama, kad mokymai užims 1 mėnesį. Už projekto veiklą atsakingas projekto organizatorius. Projektą iš dalies finansuoja: Švietimo ir Mokslo ministerija.

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (1323 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aurelija
  • Projektas - kompiuterio mokymų kursai
    10 - 8 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Projektas - kompiuterio mokymų kursai. (2015 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/projektas-kompiuterio-mokymu-kursai.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 12:59
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo